В 2017 году компания Ford пообещала выпустить электрическую версию своего самого популярного пикапа F-150. И вот этот день почти наступил. Вчера было выпущено видео, которое показывает, что электромобиль не уступает в грузоподъемности своим бензиновым предшественникам.

Мы можем увидеть, как электрический прототип тащит за собой 10 товарных вагонов несколько сотен метров. Причем дважды: сначала пустые, а потом груженые 42 обычными, бензиновыми, моделями F-150. Так что по подсчетам Линды Джанг, главного инженера проекта, в итоге вес такого прицепа достигает 1,25 миллиона фунтов (567 тонн).

Но эта демонстрация возможностей была лишь одноразовой акцией. Так что пальму первенства в этой сфере пока еще сохраняет за собой Tesla Model X, электромобиль, который в прошлом году провез за собой 130-тонный Boeing 787-9 Dreamliner.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.