Ford тягает товарные поезда, чтобы показать грузоподъемность своего электрического пикапа

В 2017 году компания Ford пообещала выпустить электрическую версию своего самого популярного пикапа F-150. И вот этот день почти наступил. Вчера было выпущено видео, которое показывает, что электромобиль не уступает в грузоподъемности своим бензиновым предшественникам.

Мы можем увидеть, как электрический прототип тащит за собой 10 товарных вагонов несколько сотен метров. Причем дважды: сначала пустые, а потом груженые 42 обычными, бензиновыми, моделями F-150. Так что по подсчетам Линды Джанг, главного инженера проекта, в итоге вес такого прицепа достигает 1,25 миллиона фунтов (567 тонн).

Но эта демонстрация возможностей была лишь одноразовой акцией. Так что пальму первенства в этой сфере пока еще сохраняет за собой Tesla Model X, электромобиль, который в прошлом году провез за собой 130-тонный Boeing 787-9 Dreamliner.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.