Fedoriv Agency та «Три Ведмеді» порівняли самоізоляцію з тюрмою у новому ролику

На карантині ми всі почувалися в’язнями власних домівок. Поки друзі, подорожі та обійми залишаються поза законом, в нас є дещо легітимне, що трохи підніме настрій і допоможе відчути себе так, ніби ти більше не один. Мо-ро-зи-во. Саме про це Fedoriv Agency вирішили зняти ролик для бренду «Три Ведмеді». Актора, який зміг би втілити романтичного в’язня, шукали недовго — обрали одразу ж, як тільки побачили на кастингу Андрія Лідаговського. Ви могли бачити його у фільмі «Мої думки тихі».

Окрім цього відео, Fedoriv Аgency створили для бренду «Три Ведмеді» нову стратегію, позиціювання та розробили нову айдентику. Цей ролик — перший у серії комунікації, що розробили в Fedoriv Agency. Далі буде.


Читайте також:

Fedoriv Method – Як створювати все, що завгодно; що завгодно, але створювати. Головні інсайти з 8-годинної конференції від команди Fedoriv Agency.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...