Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Ви лише погляньте на ці похмурі скелі та дерева з очима! Тепер твій дім тут, дитино… Цими зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх дівчинки перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Але, на щастя, жити їй все ж не в темному лісі, як це показує наприкінці режисер Мартін де Тура.

«Під час переїзду ми всі почуваємося, як та дівчинка. Невідоме лякає і робить нас вразливими, – пояснює віцепрезидентка Zillow Дженніфер Бергер. – Але переїзд несе із собою нові можливості. Це – своєрідна ініціація, і завдяки ній ми рухаємося вперед у житті».

Режисером другого відео став Джім Дженкінс, показавши у ньому зовсім іншу картину. Численні внутрішні голоси однієї жінки – турботлива, песимістична, імпульсивна, інертна, лінива і ще цілий натовп Сьюзен – на сайті Zillow разом планують переїзд.

«Такий внутрішній діалог у всіх нас в голові крутиться, коли ми замислюємося про переїзд – від ентузіазму до переляку і навпаки. Це відео втілює всі ті важливі та морочливі моменти, з якими доводиться мати справу під час переїзду», – зазначає Бергер.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Передвісники весни: дев’ять велетенських арт-інсталяцій, що занурюють у природу

Білі круки, цифрові квіти та гриби зі стелі – пропонуємо вашій увазі кілька велетенських арт-інсталяцій, які дозволяють хоча б подумки зануритися у природу.