Стратегия компании – содержать мизерный штат маркетологов из 7 человек, а основной упор делается на демонстрацию возможностей автомобилей в местах продаж и на вирусное распространение информации в сетях.

Тем не менее реклама бренда существует, а делают ее поклонники марки. Последнее из рекламных видео создано в телекомпании Parachute, и оно действительно потрясающее.

В марте прошлого года молодая калифорнийская студия Everdream Pictures создала видео с рекламой электромобиля Tesla Model S, чтобы продемонстрировать будущим клиентам свои возможности. Рекламный ролик не только стал популярен в Сети, но и впечатлил компанию Tesla Motors.


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2015/10/7/128670.phtml

 


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2015/10/7/128670.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Людяність та співчуття, або Якими бренди повинні стати у новій нормальності

У цей період глобальної тривоги та невизначеності відома британська рекламістка Кейт Смітер стверджує, що співпереживання та людяність сьогодні є життєво ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.

MGID logo cover

MGID запускає контекстний фільтр статей зі згадками COVID-19

Міжнародна платформа нативної реклами MGID розширює можливості свого brand safety рішення для рекламодавців, запустивши новий контекстний фільтр. Він дозволить оминати ...

NESCAFE_3in1_XXL_Informer_040220b

Розмір стіка має значення. Запуск Nescafé 3в1 у новому XL-форматі

Чим більший стік, тим більше позитивних вражень. І кожний рекламний матеріал став відображенням цього твердження у новій кампанії Publicis Ukraine ...