Электронный композитор создал песню в стиле Beatles

В основе искусственного интеллекта лежит система Flow Machines, анализирующая музыкальные стили по своей базе данных, в которой содержится около 13 тысяч песен. Разработчики утверждают, что Flow Machines способна сочинять музыку в любом стиле. А пока на помощь искусственному интеллекту пришел французский композитор Бенуа Карре, который написал текст песни и стал продюсером трека робота.

На данный момент у системы Flow Machines всего лишь два трека: Ballad of Mr Shadow, записанная в   «американском стиле», и Daddy's Car в манере исполнения The Beatles. С песнями можно ознакомиться на SoundCloud. В 2017 году ожидается выход альбома поп-музыки, сочиненной искусственным интеллектом.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Аналоговий підхід до планування ремонту: виробник фарб створює мініатюрні діорами

Найцікавіші фото кімнат, що чекають на ремонт, перетворяться на напрочуд деталізовані мініатюрні діорами, як слід пофарбовані експертами компанії.

Архітектурна фірма NBBJ пропонує будувати лікарні за принципом МакДрайву

Нова концепція лікарні за принципом МакДрайву покликана знизити ризик зараження для тих, хто мусить звертатися по медичну допомогу в цей непевний час.

Бренд-агенція UAGENCY зняла ролик про новий етап розвитку інноваційного парку UNIT.City

Команда бренд-агенції UAGENCY створила відеокомунікацію, в основу якої ліг інсайт: сьогодні UNIT.City об’єднує безліч талановитих і працьовитих людей, сприяючи підвищенню ...

Створено пристрій, який здатен імітувати зміни температури у віртуальній реальності

Дослідники знайшли спосіб імітувати зміни температури у віртуальній реальності, впорскуючи в ніс користувача спеціальні хімічні речовини без запаху.

Колір борщу – хіт сезону. Принаймні так запевняє туристична служба Литви

Саме на характерний «холодний рожевий» колір борщу ця прибалтійська країна зробила ставку, щоб привабити до себе якомога більше туристів.

Природа відновлення тіла в новій рекламній кампанії бренду «Моршинська»

Креативне агентство Fedoriv та продакшн-компанія Esse Production House запустили концептуально нову рекламу кампанію бренду «Моршинська».