Пол Кэтмур (Paul Catmur), креативный директор BC&F Dentsu, и режиссер Дэн Макс (Dan Max) совместно создали короткую комедию о нелегком рекламном деле.

В мини-фильме «Джжжереми» (Jjeremy) речь идет о команде начинающих креаторов, которые предъявляют свою кампанию на строгий суд босса, в надежде, что он ее одобрит. Сам же босс – странноватый креатор по имени Джжжереми – устраивает им несколько минут ада, обсуждая их творение с… марионеткой. И вердикт плюшевого Мистера Багглза суров.

Эта сцена – часть более масштабного фильма, посвященного рекламной индустрии.

«Любое сходство с реальными креативными директорами, живыми или мертвыми, совершенно случайно. Это предупреждение посоветовали нам наши юристы», – добавил Кэтмур.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...