Когда Джошу Садквисту было 9 лет, у него обнаружили редкую форму рака костей, в результате чего ему пришлось ампутировать левую ногу. Сейчас он известен как лыжник-паралимпиец, писатель и комик. Но настоящую Интернет-славу ему принесло даже не это. А его хэллоуинские костюмы, которые оригинально обыгрывают и подчеркивают ампутированную конечность.

Эта ежегодная традиция началась после того, как он как-то раз нарядился надкусанным имбирным человечком. А потом лампой-ногой из «Рождественской истории». И с тех пор каждый год его костюмы поражают воображение аудитории. За прошедшие годы он успел побывать фламинго, бигбордом и фигуркой из настольного футбола.

В этом году его костюм – маскот анимационной студии Pixar. Та самая лампа, которая прыгает по экрану в заставке перед мультиком.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...