Джош Сандквист – король Хэллоуина!

Когда Джошу Садквисту было 9 лет, у него обнаружили редкую форму рака костей, в результате чего ему пришлось ампутировать левую ногу. Сейчас он известен как лыжник-паралимпиец, писатель и комик. Но настоящую Интернет-славу ему принесло даже не это. А его хэллоуинские костюмы, которые оригинально обыгрывают и подчеркивают ампутированную конечность.

Эта ежегодная традиция началась после того, как он как-то раз нарядился надкусанным имбирным человечком. А потом лампой-ногой из «Рождественской истории». И с тех пор каждый год его костюмы поражают воображение аудитории. За прошедшие годы он успел побывать фламинго, бигбордом и фигуркой из настольного футбола.

В этом году его костюм – маскот анимационной студии Pixar. Та самая лампа, которая прыгает по экрану в заставке перед мультиком.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В’язниця, ранчо та вершина гори: Sheba знімає документальні відео про людей та котів

Документальні відео про людей та котів переносять глядачів у стіни виправного закладу, у дім ветерана та на гору, якою піднімається завзята мандрівниця.

Нова айдентика для Музею історії Києва від Projector

Нова айдентика для Музею історії Києва від Projector

17 листопада Музей історії Києва презентував нову айдентику. Її створила вже випускниця онлайн-школи Projector Юлія Строй під час навчання — це було ...

До Дня боротьби з діабетом музиканти-металісти зробили кавери на пісні про солодощі

Кавери на пісні про солодощі є частиною проєкту The Dark Side of Sugar, який є засторогою в стилі хеві-метал про небезпеку прихованого в їжі цукру.

Натхненна заводами та димарями: бренд SHEEZEN презентував колекцію одягу з органічних тканин

Український бренд SHEEZEN презентував нову колекцію одягу в повній відповідності тенденції sustainable fashion. Ключовий меседж лінійки — звернути увагу на проблеми навколишнього ...

Відео John Lewis до Різдва 2020 показує ланцюгову реакцію доброти

Відео John Lewis до Різдва 2020 розповідає низку зворушливих та взаємопов’язаних історій, поєднуючи в собі як акторську гру, так і анімацію.

Budget Direct уявляє інтер’єри домашніх офісів в стилі відомих кінорежисерів

Якщо ви облаштовуєте свій домашній офіс на власний смак та розсуд, ось кілька варіантів, які ви не знайдете у каталогах меблів.