Дрон идет на таран: новая технология от соучредителя Oculus

Палмер Лаки, соучредитель Oculus, создал автономного дрона, способного выполнять роль тарана. Его оборонная компания Anduril выпустила на рынок дрона Interceptor, который может сбивать другие дроны на лету, врезаясь в них.

Выглядит Interceptor как обычный квадрокоптер, но его программное обеспечение предусматривает специальный протокол защиты воздушного пространства вокруг определенного здания. Например, военной базы, нефтяной вышки или тюрьмы.

В пределах заданного периметра дрон будет сканировать пространство, используя компьютерное зрение, и автоматически таранить любой объект-нарушитель. Впрочем, на каждую атаку Interceptor будет запрашивать разрешение.

Во время демонстрации Interceptor разнес на куски дрона, висящего на высоте 30 метров над землей. Сам же он при этом остался неповрежденным.

По словам Лаки, они хотели бы усовершенствовать свою технологию, чтобы та не ограничивалась вражескими дронами, но могла остановить и сверхлегкую авиацию, и вертолет, и снаряд.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...

Coca-Cola переходить до пляшок з переробленого пластику

Coca-Cola Co. запроваджує використання в США виключно пляшок з переробленого пластику, що є значним зрушенням у стратегії сталого розвитку. Компанія ...