Палмер Лаки, соучредитель Oculus, создал автономного дрона, способного выполнять роль тарана. Его оборонная компания Anduril выпустила на рынок дрона Interceptor, который может сбивать другие дроны на лету, врезаясь в них.

Выглядит Interceptor как обычный квадрокоптер, но его программное обеспечение предусматривает специальный протокол защиты воздушного пространства вокруг определенного здания. Например, военной базы, нефтяной вышки или тюрьмы.

В пределах заданного периметра дрон будет сканировать пространство, используя компьютерное зрение, и автоматически таранить любой объект-нарушитель. Впрочем, на каждую атаку Interceptor будет запрашивать разрешение.

Во время демонстрации Interceptor разнес на куски дрона, висящего на высоте 30 метров над землей. Сам же он при этом остался неповрежденным.

По словам Лаки, они хотели бы усовершенствовать свою технологию, чтобы та не ограничивалась вражескими дронами, но могла остановить и сверхлегкую авиацию, и вертолет, и снаряд.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«ЛЮКС» відзначає 20 років на ринку України новим роликом та оновленим дизайном

У березні на екранах українських телевізорів з’явилася нова реклама бренду «ЛЮКС», присвячена святкуванню 20-річчя присутності бренду на ринку України. У ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.

public-FIAT---500E---81585906322--default--1280_1

Світломузика для електрокарів: Fiat співпрацює з модними брендами

В рамках нової місії компанія Fiat співпрацює з італійськими модними брендами та закликає всіх до підтримки екології у своєму житті.

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.