Должен ли спортсмен быть креативным? Конечно! (ВИДЕО)

Adidas на своем канале в Youtube представил свою новую рекламу. В ролике, над которым работало рекламное агентство 72andSunny, подчеркивается, что спортсмен помимо упорного труда должен демонстрировать собственную изобретательность. «Называешь себя атлетом? Тогда создавай что-то новое», — подчеркивается в рекламе.

На видео представлены известные спортсмены, среди которых Поль Погба из футбольного «Манчестер Юнайтед», Джеймс Харден из баскетбольного клуба «Хьюстон Роккетс», Крис Брайант из бейсбольной команды «Чикаго Кабс», и ряд других известных спортсменов.

Ролик появится в перерыве стартующего сегодня за океаном сезона Национальной футбольной лиги (НФЛ), в котором «Каролина Пантерс» сыграет против «Денвер Бронкос».
Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/09/9/136363.phtml


Подробнее:http://adindex.ru/news/creative/2016/09/9/136363.phtml

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Publicis Groupe запускає в Україні PR-агенцію MSL

Publicis Groupe оголосила про відкриття в Україні глобальної агенції MSL, що займається PR та інтегрованими комунікаціями. Утілюючи стратегію розвитку та ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...