Дэдпул – Райан Рейнольдс продвигает собственный джин

Актер Райан Рейнольдс, ставший особо знаменитым благодаря главной роли в боевиках “Дэдпул” и “Дэдпул 2” использует все свое обаяние и славу для продвижения собственной марки джина Aviation Gin.

Райан Рейнольдс приобрел бренд Aviation Gin зимой нынешнего года и сразу же активно занялся его раскруткой, используя для этого самый эффективный на данный момент инструмент – себя.

В двухминутном ролике Райан Рейнольдс даже раздвоился, придумав себе брата-близнеца Гордона, с которым и беседует о фильме “Дэдпул 2” и самом лучшем джине в мире.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Creative Digest CIAU. Випуск #002

Чао, креатори! А ось і другий випуск Creative Digest CIAU! Нова порція найцікавішого зі світу креативу! Creative Digest · Creative ...

Українське агентство banda відкриває офіс у Каліфорнії

Каліфорнійський офіс banda очолить Ярослав Сердюк, співзасновник та директор зі стратегії агентства. Ярослав вже повністю переїхав до Каліфорнії та відповідатиме ...

Fortnite проти Apple: найпопулярніша гра позивається на найдорожчу компанію світу

Початок конфлікту між Fortnite та Apple ознаменував, зокрема, ролик, який кадр за кадром пародіює іконічну рекламу Apple «1984».

banda розробила новий брендинг Seadora. Fish-booking online

Seadora — це рибна крамничка. Але онлайн. Її унікальність в тому, що рибку тут доставляють з різних країн вже за ...

Isobar Ukraine запускає послугу з розробки банерів з 3D і AR технологіями

Діджитал-агентство Isobar Ukraine протестувало нову послугу. Вона включає розробку банерів з 3D елементами під розміщення в Display & Video 360, ...

Компанія Optus збудувала велетенську іграшкову трасу для перегонів, щоб пояснити логотип «yes»

Все почалося з того, що новачок погодився приєднатися до монументального задуму дітей і збудувати разом з ними велетенську іграшкову трасу для перегонів.