Діджиталізація хлібопечення в Україні. Kinograf для Lesaffre.

Хлібопечення, з одного боку відомий кожному, а з іншого – складний бізнес з тисячолітньою історією. Компанія Lesaffre – міжнародний лідер на ринку заквасок та дріжджів. На правах лідера Lesaffre проводить масштабну бізнес-конференцію Bakery & business для обміну досвідом та налагодження бізнес-зв’язків, яку відвідують керівники великих хліб-заводів, приватні підприємці та власники невеликих пекарень.

Щоб не перетворитись на стандартну конференцію з кетерінгом, Kinograf розробив креативне оформлення конференції.

Тренд останніх років у хлібопеченні – це повернення до традиційних, ремісничих видів хліба. Lesaffre тримає руку на пульсі та пропонує українському ринку хліба нові суміші для випікання, створені по інноваційним технологічним та екологічним міжнародним стандартам. Ці інноваційні рецептури дозволяють створити новий формат хліба. Тобто, використовуючи передові технології та старовинні рецептури – споживач отримує сучасний хліб!

Саме ця «вічна актуальність» традицій в поєднанні з екологічними трендовими продуктами Lesaffre, лягла в основу теми конференції, яку розробив Kinograf для Lesaffre: «Традиції, що формують майбутнє».

Бренд Lesaffre на конференції представив нові продукти і зразки хліба, замішані по новій рецептурі. Під час дегустації до останньої крихти розпробували весь хліб!  Lesaffre наглядно продемонстрував дію традиційних рецептів. Хліб нового покоління одразу знайшов своїх шанувальників.

Щоб візуально підкреслити ідею заходу, агентство помістило хліб у новий вимір діджиталізації. В основу айдентики, розробленої агентством Kinograf, ліг візуальний принцип програмного кодування. 8-бітні колоски стали метафорою актуальності традицій сьогодні. Хлібний колосок тепер майорів у нескінченному просторі комп’ютерного коду.

Концепція та кольорові коди були продовжені у неймовірних масштабних хлібних вінках, які віддавали шану традиційному підходу до хлібопечення. Вінки були створені кращою студією дизайну Patoka.

Квітучі вінки та оригінальні хлібо-бороди перетворились на креативну фото-селфі зону. Для гостей конференції Kinograf підготував селфі-батл, спонукаючи фотографуватись і викладати фотографію на спеціальну сторінку у Facebook. Згодом було обрано переможців найкращого селфі, які виграли легендарні вінки. Радості переможців не було меж! За словами комерційного директора компанії Lesaffre Марини Скрипченко: «Креативне оформлення перш за все дає змогу більш чітко розставити акценти і донести тему конференції. Ми впевнені, що цієї мети була досягнуто».

Демонструючи свою обізнаність у сучасних креативних та маркетингових інноваціях, Kinograf та Lesaffre вибудували семінарську програму так, щоб поєднати дві важливі складові – бізнес та маркетинг. Адже дотепер в Україні майже не існує маркетингу хлібу, і батони та «кірпічикі» посідають перше місце в асоціаціях споживача.

Серед 11 спікерів на конференції виступив зі своїм семінаром креативний директор Kinograf Олег Киселиця. Він розповів про інновації у креативі на прикладі кампаній, коли малий та середній бізнес можуть нав’язати свою гру навіть міжнаціональним компаніям.

Конференцію Bakery & Business відвідали понад 400 професіоналів у сфері хлібо-виробництва при запланованих 300. Lesaffre закріпив свої позиції лідера в галузі та розширив коло потенційних партнерів.

Lesaffre

Комерційний директор Марина Скрипченко

Менеджер з маркетингу В2В Анна Нагорна

Менеджер з маркетингу В2С Тетяна Доценко

Kinograf

Генеральний директор: Віталій Кокошко

Керівник Проектів: Тетяна Пашківська

Креативний директор: Олег Киселиця, Святослав Спектор

Копірайтер: Богдана Заєць

Дизайнер: Олена Сідько, Ганна Ніколаєнко

 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...