Диджей превращает шум авиарейса в музыку

Мало кто относится к шуму международного перелета как к усладе для ушей: двигатель ревет, младенцы рыдают, а служба громкой связи хрипло вещает. Но Сингапурские авиалинии доказали, что в корпусе Airbus A350 скрыт немалый музыкальный потенциал.

В качестве рекламы своего первого рейса без пересадок между Сингапуром и Сиэтлом, авиакомпания привлекла диджея Chong the Nomad (Альда Агустиано), чтобы та создала мелодию исключительно из звуков, которые можно услышать внутри и снаружи самолета. Результатом стал трек «Non-stop», который можно прослушать на Spotify и Soundcloud.

В ход пошло все: от сигналов приборной доски в кабине пилота до щелканья застежкой ремня безопасности. В общей сложности Chong выбрала 45 различных звуков, из которых и скомпоновала трек.

Это – не первый раз, когда Chong извлекает мелодию из, казалось бы, обыденных объектов. Поэтому-то маркетинговый отдел авиакомпании и вышел на нее.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.

Як створювалися номіновані на «Еммі-2020» вступні титри серіалів: досвід студії Elastic

Якщо поглянути на номіновані на Еммі-2020 вступні титри серіалів, можна побачити, що чотири з семи були створені студією Elastic.