Компанія Deutsche Telekom випустила до Дня святого Валентина надзвичайно корисний подарунок для тих, чиї «другі половинки» прикипіли до смартфонів і постійно пропадають в Інтернеті. Deutsche Telekom з гумором підійшла до створення продукту, який допоміг би закоханим, які потерпають від телефонної залежності. Спідня білизна з виходом у Інтернет – ось рішення проблеми!

Що може «ConnectedUnderwear»?

Для тих ситуацій, коли все інше безсиле, Deutsche Telekom випустила білизну з виходом у Інтернет. «Connected Underwear» може відправити сигнал на смартфони закоханих та увімкнути на них «Режим для кохання», тобто режим «не турбувати» плюс романтична музика. Таке от кумедне та творче вирішення проблеми.

Ця кампанія була запущена спеціально для молодих пар. А ролики та Instagram Stories містять в собі посилання на платформу, куди можна звернутися по підтримку. Бренд планує публікувати корисні поради стосовно того, як зробити, щоб мобільні пристрої не перетворилися на перешкоду для особистого життя. Вони будуть охоплювати як налаштування техніки, так і визначення, де має проходити межа.

Перша лімітована серія білизни з виходом у Інтернет була протестована восени минулого року в Німеччині. Тоді колекція «Connected Underwear» була повністю розпродана за лічені години після випуску.

Кампанія «Краще разом» (Better Together), у рамках якої й було випущено «Connected Underwear», йде слідом за кампанією #DABAI 5G. Попередня кампанія підкреслювала позитивну роль, яку технології відіграють в нашому житті. Нинішня ж має на меті допомогти молодим парам та зміцнити їх стосунки, завівши мову про те, як мобільні пристрої впливають на живе спілкування. Обидві кампанії були створені агенцією Saatchi & Saatchi.

Телефонна залежність vs. кохання

Дослідження, проведене Deutsche Telekom у країнах Європи (зокрема у Німеччині, Угорщині, Австрії, Румунії та Нідерландах), показало, що 36% людей у віці 18-34 років вважає, що їхні супутники життя забагато відволікаються на смартфон у той час, який вони начебто мали проводити разом. Більше того, 56% зізналися, що вони час від часу зазирають у смартфон навіть тоді, коли вони вже зі своїми коханими у ліжку. Ще третина опитаних (33%) стверджує, що технології погано вплинули на їх романтичні стосунки.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Міністерство культури та інформаційної політики України

Кабінет Міністрів України перейменував Міністерство культури, молоді та спорту

Про це Міністерство культури, молоді та спорту України повідомило на своїй Facebook-сторінці: «❗️ ВАЖЛИВО: 23 березня 2020 року Уряд перейменував Міністерство ...

Коронавірус

Коронавірус і рекламний світ: підтримка барменів, малого бізнесу і медитація онлайн

Декілька прикладів того, як глобальна креативна спільнота допомагає всім пережити невизначеність і невпевненість в майбутньому, яку спричинило поширення пандемії коронавірусу. ...