Deutsche Telekom випускає білизну з виходом у Інтернет

Компанія Deutsche Telekom випустила до Дня святого Валентина надзвичайно корисний подарунок для тих, чиї «другі половинки» прикипіли до смартфонів і постійно пропадають в Інтернеті. Deutsche Telekom з гумором підійшла до створення продукту, який допоміг би закоханим, які потерпають від телефонної залежності. Спідня білизна з виходом у Інтернет – ось рішення проблеми!

Що може «ConnectedUnderwear»?

Для тих ситуацій, коли все інше безсиле, Deutsche Telekom випустила білизну з виходом у Інтернет. «Connected Underwear» може відправити сигнал на смартфони закоханих та увімкнути на них «Режим для кохання», тобто режим «не турбувати» плюс романтична музика. Таке от кумедне та творче вирішення проблеми.

Ця кампанія була запущена спеціально для молодих пар. А ролики та Instagram Stories містять в собі посилання на платформу, куди можна звернутися по підтримку. Бренд планує публікувати корисні поради стосовно того, як зробити, щоб мобільні пристрої не перетворилися на перешкоду для особистого життя. Вони будуть охоплювати як налаштування техніки, так і визначення, де має проходити межа.

Перша лімітована серія білизни з виходом у Інтернет була протестована восени минулого року в Німеччині. Тоді колекція «Connected Underwear» була повністю розпродана за лічені години після випуску.

Кампанія «Краще разом» (Better Together), у рамках якої й було випущено «Connected Underwear», йде слідом за кампанією #DABAI 5G. Попередня кампанія підкреслювала позитивну роль, яку технології відіграють в нашому житті. Нинішня ж має на меті допомогти молодим парам та зміцнити їх стосунки, завівши мову про те, як мобільні пристрої впливають на живе спілкування. Обидві кампанії були створені агенцією Saatchi & Saatchi.

Телефонна залежність vs. кохання

Дослідження, проведене Deutsche Telekom у країнах Європи (зокрема у Німеччині, Угорщині, Австрії, Румунії та Нідерландах), показало, що 36% людей у віці 18-34 років вважає, що їхні супутники життя забагато відволікаються на смартфон у той час, який вони начебто мали проводити разом. Більше того, 56% зізналися, що вони час від часу зазирають у смартфон навіть тоді, коли вони вже зі своїми коханими у ліжку. Ще третина опитаних (33%) стверджує, що технології погано вплинули на їх романтичні стосунки.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Британська компанія Moodbeam розробила браслет для визначення емоцій співробітників

Британська компанія Moodbeam розробила гаджет, який допоможе керівникам контролювати емоційний стан співробітників. Щоб передати дані, користувачу гаджету потрібно натиснути одну ...