Deutsche Telekom випускає білизну з виходом у Інтернет

Компанія Deutsche Telekom випустила до Дня святого Валентина надзвичайно корисний подарунок для тих, чиї «другі половинки» прикипіли до смартфонів і постійно пропадають в Інтернеті. Deutsche Telekom з гумором підійшла до створення продукту, який допоміг би закоханим, які потерпають від телефонної залежності. Спідня білизна з виходом у Інтернет – ось рішення проблеми!

Що може «ConnectedUnderwear»?

Для тих ситуацій, коли все інше безсиле, Deutsche Telekom випустила білизну з виходом у Інтернет. «Connected Underwear» може відправити сигнал на смартфони закоханих та увімкнути на них «Режим для кохання», тобто режим «не турбувати» плюс романтична музика. Таке от кумедне та творче вирішення проблеми.

Ця кампанія була запущена спеціально для молодих пар. А ролики та Instagram Stories містять в собі посилання на платформу, куди можна звернутися по підтримку. Бренд планує публікувати корисні поради стосовно того, як зробити, щоб мобільні пристрої не перетворилися на перешкоду для особистого життя. Вони будуть охоплювати як налаштування техніки, так і визначення, де має проходити межа.

Перша лімітована серія білизни з виходом у Інтернет була протестована восени минулого року в Німеччині. Тоді колекція «Connected Underwear» була повністю розпродана за лічені години після випуску.

Кампанія «Краще разом» (Better Together), у рамках якої й було випущено «Connected Underwear», йде слідом за кампанією #DABAI 5G. Попередня кампанія підкреслювала позитивну роль, яку технології відіграють в нашому житті. Нинішня ж має на меті допомогти молодим парам та зміцнити їх стосунки, завівши мову про те, як мобільні пристрої впливають на живе спілкування. Обидві кампанії були створені агенцією Saatchi & Saatchi.

Телефонна залежність vs. кохання

Дослідження, проведене Deutsche Telekom у країнах Європи (зокрема у Німеччині, Угорщині, Австрії, Румунії та Нідерландах), показало, що 36% людей у віці 18-34 років вважає, що їхні супутники життя забагато відволікаються на смартфон у той час, який вони начебто мали проводити разом. Більше того, 56% зізналися, що вони час від часу зазирають у смартфон навіть тоді, коли вони вже зі своїми коханими у ліжку. Ще третина опитаних (33%) стверджує, що технології погано вплинули на їх романтичні стосунки.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Конкурс мікрофотографії Nikon 2020 оголосив переможців

В ході конкурсу Nikon Small World 2020 було обрано 20 фотографій, які доводять, що пошук науковцями відповідей йде поруч зі здатністю цінувати красу.

Картонний вболівальник вирушає на пошуки пива у новій рекламі Bud Light

В цьому кумедному відео картонний вболівальник «Нью-Йорк Джаєнтс» раптом оживає і вирушає у епічний квест. Заради пива, звісно.