В честь Всемирного дня защиты детей (20 ноября) австралийское отделение UNICEF запустило инициативу, которая дает детям возможность высказаться, как бы они хотели изменить мир к лучшему.

Кампания направлена и на родителей тоже. Она напоминает, что мы обычно спрашиваем мнение детей в том, что касается мелочей. А о глобальных проблемах жизни и смерти им вопросы не задают. Чтобы изменить эту тенденцию, организация просит детей нарисовать, написать или отснять на видео, что бы они хотели изменить в мире. И просит родителей помочь своим детям в этом.

UNICEF приглашает детей публиковать свои идеи в социальных медиа, используя хэштег #ДетиМираГоворят (#WorldChildrensSay). Потому что в этот день важно не только уделять внимание детям, но и по-настоящему прислушаться к ним.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...