Чокнуться с Бэкхемом (ВИДЕО)

В честь мирового запуска нового виски Дэвид Бекхэм и Саймон Фуллер провели эксклюзивный приём Haig Club в Шотландии, на котором также присутствовала Виктория Бекхэм.

1412839285542 144267 - Чокнуться с Бэкхемом (ВИДЕО)

Фото: luxurylaunches.com

Виски Haig Club изготовлен мастером-купажистом Крисом Кларком из тщательно отобранных сортов виски из американских дубовых бочек. В результате напиток получил свежие нотки ириса и тропических фруктов, сбалансированные пряным послевкусием. Виски выпускается в бутылке из голубого стекла, напоминая о старинной традиции купажистов использовать синие бокалы для дегустации виски, чтобы оценивать его только по аромату и вкусу. Современная квадратная форма бутылки Haig Club обусловлена историей инновационных бутылок, которые производятся домом Haig с XVII века.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Агенція Dozen відкриває офіс у Польщі

Брендингова агенція Dozen відкриває офіс у Варшаві, який стане центральноєвропейським хабом компанії. Новий офіс очолить Олена Твердохліб, керівна партнерка і ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

+H22733-FW20_CleanClassics_FD_Stan_Smith-f_FU9609_shot17_MR_029_2048x2048px-657402

Clean Classics: Adidas Originals перевидає знакові силуети з метою зменшення пластикових відходів

adidas Originals перевидає свої культові силуети в рамках вирішення глобальної проблеми нашого покоління — пластикових відходів — і представляє спеціальну ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.

Як Snickers страхував людей від «голодних» помилок

Щоб отримати компенсацію безкоштовними шоколадними батончиками, треба було довести, що людина, яка вчинила помилку, була на той момент голодна.