Часы с драгоценными каплями – новый предмет роскоши (ВИДЕО)

Сегодня производители элитных часов не редко экспериментируют с необычными идеями, чтобы создать уникальные произведения. Польская компания Wealth Solutions, которая занимается супер-роскошными предметами коллекционирования, придумала уникальную линейку наручных часов под названием Spirit Watches. Часы производятся в сотрудничестве с независимыми швейцарскими часовщиками. Самое уникальное в этих часах то, что они содержат каплю редчайших алкогольных напитков.

Над созданием последнего произведения в линейке компания поработала со швейцарским часовщиком Луи Муане (Louis Moinet). В часах будет находится самый старый в мире виски Old Vatted Glenlivet 1862.Бутылка с виски была открыта на торжественной церемонии 14 марта в пятизвездочном отеле H15 Boutique Hotel в Варшаве. Каждые часы из линейки Whiskey Watch будут содержать всего одну каплю виски Old Vatted Glenlivet и поступят в продажу 8 апреля по цене 45 тыс. долларов США.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Відомий український художник Сергій Майдуков створив серію арт-вітрин для ЦУМу

ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Дві нові соціальні кампанії, які імітують ігровий інтерфейс

Меню, аватари та повідомлення, які імітують ігровий інтерфейс у відеорекламі, жодним чином не применшують вагомість двох цих історій.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.

Антена в бляшанці: Miller Lite пропонує альтернативу піратському стрімінгу

Бренд Miller Lite створив цілу історію про злочин та покарання для тих фанатів футболу, що насмілюються дивитися незаконний стрімінг.