Burger King создает рекламу для слепых

Реклама еды зачастую пытается выстроить у аудитории ассоциацию между картинкой и вкусом, чтобы, увидев бургер на экране, люди при первой возможности наведались в ресторан фаст-фуда.

Новая реклама для сети Burger King в Бразилии выбрала для этой цели оригинальный подход. В центре ее внимания оказался слепой, который рассказывает о сэндвичах, полагаясь в первую очередь на осязание.

Первые секунды рекламного ролика содержат описание сцены, предоставленное аудиоканалом Secondary Audio Programming. Эта опциональная услуга обычно дает слепым словесное описание визуальной информации. Однако в этом случае она не опциональна, а первична.

Для бразильского телевидения – это первый случай в истории, когда такое аудио-описание является неотъемлемой частью исходной передачи, а не добавляется уже потом при необходимости.

Такая реклама не только поддерживает инклюзивность, но и обращает на себя внимание аудитории с первых же секунд.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

11 липня стануть доступними доповіді про кризовий менеджмент та комунікації в рамках онлайн-конференції CASES

11 липня відбудеться онлайн-конференція CASES: Marketing, Strategy & PR. Фахівці з проєкту «Дія», Українського фонду стартапів, Українського культурного фонду, Kyiv ...

Спекотний сезон Pit Bull FIGHT невдовзі розпочнеться. Рекламна кампанія вже розпочалася

З 1 липня розпочалася рекламна кампанія, приурочена до початку гаряче очікуваного другого сезону Pit Bull FIGHT – найзухвалішого бійцівського інтернет-шоу ...

Піца vs. курча: мережа фастфуду випустила на вулиці Портленда «перехоплювача піци»

Мережа Popeyes на кілька днів відправила на вулиці Портленда «перехоплювача піци», чиєю місією було переконати людей, що смажене курча краще за піцу.

У новій кампанії Durex закликає не повертатися до «нормального» життя

Час іде невпинно, і карантинні обмеження потроху зменшуються. Час повертатися до нормального життя. Але чи було життя до карантину насправді ...

Чи є креатив після карантину? Робота креативних команд у нових умовах

Креативні директори британської агенції Five by Five Global Раві Біхарі та Енді Манкузо розмірковують про те, чи є креатив після карантину, ...

Рідлі Скотт запрошує всіх долучатися до створення сіквелу «Життя за один день»

У 2010 році Рідлі Скотт та Кевін Макдональд створили за допомогою краудсорсингу документальний фільм, який показував один день життя на Землі.