Банк HSBC выпустил альбом, который предназначен для иностранных студентов. А точнее для тех 74% из них, которые признали, что им не хватает звуков родины во время учебы за границей.

Чтобы морально поддержать эти 432 тысячи студентов, которые приезжают учиться в Британию, банк записал ряд звуковых ландшафтов. В них запечатлены звуки, которые характерны для их родных стран. Проект охватывает четыре страны: Индия, Малайзия, Сингапур и Тайвань.

Проведя исследование, банк HSBC выяснил, что больше всего студентам не хватает таких звуков: родная речь (50%), рыночный шум и суета (26%), гул общественного транспорта (25%) и крики местных животных, птиц и насекомых (20%).

Этот альбом дополняет собой программы финансовой поддержки, которые банк предлагает иностранным студентам.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.

coronavirus-fight-club-platforma-1

Platforma пропонує вступити до Coronavirus Fight Club…

…і випускає колекцію мила. А точніше – скрінсейвери для смартфонів, які нагадують про найважливіші на сьогодні дії. Зазвичай люди торкаються ...

Художниця Олена Левська про роль книжкової ілюстрації в розвитку креативного мислення

Коли людина починає креативно мислити? З перших днів, з першої миттєвості, коли вона починає розрізняти предмети, з першого почутого слова. ...

Медична платформа Tribute розповідає про головний недолік електронних лікарів

Уявіть собі світ електронних лікарів, де машини – досконалі але без найменшого проблиску людяності – повністю взяли на себе діагностику та лікування.

дума про людей - ашот арушанов

Дума про засновника мотофестивалю «Тарасова Гора»

Managing Director медійного агентства IQ Media, Partner студії Motion Design NAOS.BAND і колумніст CreativityUA Юрій Дума продовжує серію історій про людей та ...