Бренди Групи Компаній «Нові Продукти» залучилися до хайпового #BottleCapChallenge

Бренди ГК «Нові Продукти», які будують комунікацію зі своєю аудиторією на зрозумілій їй живій мові актуальних мемів, опинилися в центрі деяких роликів, знятих їхніми прихильниками та друзями, зокрема – іменитими.

Це літо безсумнівно залишиться в пам’яті епічним галасом довкола нового соцмережевого флешмобу під хештегом #BottleCapChallenge. Весь світ з’їхав з глузду, згвинчуючи кришки з пляшок! Бренди ГК «Нові Продукти», які будують комунікацію зі своєю аудиторією на зрозумілій їй живій мові актуальних мемів, опинилися в центрі деяких роликів, знятих їхніми прихильниками та друзями, зокрема – іменитими.

Днями в Іnstagram-акаунтах Mamarika та Павла Зіброва з’явилися відео, в яких українські артисти вирішили випробувати власні сили в #BottleCapChallenge в тандемі з пляшкою мінеральної води «Природне Джерело»ТМ. MamaRika в своєму ролику збиває з ніг разом із тарою свого візаві, щоб дістатися до жаданого ковточка. «Мама дала Ван Дама» – коментує співачка ефектний «нокаут». Павло Зібров у своєму незрівнянному репертуарі згвинчує ковпачок із родинної упаковки одним потужним помахом легендарних вусів. «Дивився, дивився я на ваш челендж та більше не можу залишатися осторонь! Відкривати пляшку треба ось як, хлопці!» – гордо підсумував гранд естради свій трюк.

Пальму першості із соціального тролінга серед усієї лінійки «Нових Продуктів» безумовно тримають іміджеві персонажі бренду REVO – колоритний Космонавт і Банка. У другому сезоні своїх енергетично заряджених пригод вони ставлять собі мету стати популярними блогерами, тому підхоплювати хвилю свіжих віянь тепер – їх святий обов’язок. Відео для #BottleCapChallenge вийшло в їх фірмовому незворушному стилі: Космонавт збиває невидиму кришку з бляшанки, на якій крупний план уловлює нетлінний слоган: «One shot – one hit!»

Флешмоб тематично перегукнувся ще з одним видовищним проектом, який недавно був проанонсовано брендом PIT BULL – бійцівським шоу PIT BULL Fight, де спортсмени змішаних видів бойових мистецтв змагаються між собою на андеграундному онлайн-октагоні. #BottleCapChallenge підхопила учасниця Влада Кухаренко, яка легко «перемогла» пляшку PIT BULLТМ «однією лівою». Це дуже символічно, адже спочатку всесвітньо відомий нині челедж був запущений саме бійцями ММА для того, щоб позмагатися в спритності та майстерності. Задум полягав у тому, щоб відгвинтити кришку ударом ступні з розвороту, не зачепивши саму пляшку. Після того, як до віртуальної гри залучився відомий боєць UFC Макс Холуей, музикант Джон Майер, кіноактор Джейсон Стетхем та інші зірки, Instagram масово заполонили відео, де відомі люди та звичайні користувачі дотепно пародіюють цей концепт.

«Наші бренди завжди чуйно реагують на те, чим захоплена цільова аудиторія і що знаходиться в тренді. #BottleCapChallenge не став виключенням. Нам пощастило, що серед наших споживачів і друзів є лідери думок, здатні сформувати лояльність широкої громадськості без яких-небудь спеціальних зусиль із нашого боку. Але це – не просто «везіння», а результат довгої копіткої роботи: по-перше, над якістю продукції, по-друге, над образом, способом та каналами комунікації, які допомагають встановити емоційний конект та підтримувати спільні інтереси з публікою. Багато проектів, які допомогли нам побудувати настільки привабливі образи наших продуктів, було придумано й реалізовано в тісній співдружності з давнім партнером – компанією #ODDEE», – відзначила Олена Селютіна, PR-директор Групи Компаній «Нові Продукти».

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

WOW-ефект як ключовий засіб закріплення меседжу івенту

WOW-ефект — це, мабуть, один із основних засобів закріплення меседжу заходу. Бо зазвичай момент WOW відбувається в кульмінаційній частині події, ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...