Бренд Butterfinger зняв справжню детективну історію про викрадачів солодощів

Завдяки своєму тривалому партнерству з мультсеріалом «Сімпсони» бренд солодощів Butterfinger довгий час лишався у всіх на слуху. Особливо його слоган, який застерігав «щоб ніхто й пальцем не торкнувся» чужої цукерки («Nobody better lay a finger on my Butterfinger»). Але було це аж наприкінці 1990-х – на початку 2000-х років. І відтоді видимість та популярність бренду Butterfinger сильно впали. Тому зараз компанія Ferrero, яка викупила у Nestlé практично весь її портфель шоколадних брендів (і Butterfinger також), намагається цю ситуацію виправити. Спочатку цукеркам змінили пакування, потім поліпшили інгредієнти, а тепер цей бренд отримав ще й нових персонажів і комічну детективну історію про викрадачів солодощів.

У першій рекламній кампанії після того, як бренд змінив власників, агенція Piro розповідає історію, яка виросла з однієї-єдиної фрази-слогана. Головними героями її стали агенти BFI (тобто Butterfinger Investigators), які завзято ловлять «зловмисників», що цуплять ваші цукерки.

В центрі уваги мініфільму опинилися напарники Г’ю Данніт (Hugh Dunnit, якого зіграв Амір Арісон) та Алі Бай (Ali Bye, яку зіграла Александрія Бенфорд), тобто агенти «Це-ти-зробив» та «Алібі». Спойлер: головна викрадачка цукерок – завжди бабуся.

Гумор як частина бренду

Відео відтворює атмосферу таких класичних детективних комедій як «Будь кмітливим» (Get Smart) та «Ейс Вентура» (Ace Ventura). За словами самих акторів, ці серіали посідають особливе місце у їхніх спогадах про дитинство.

Для Марка Вейкфілда (Mark Wakefield), віцепрезидента з маркетингу шоколадних брендів Ferrero, ця нова кампанія стала способом переосмислити бренд Butterfinger, якому вже майже сто років, і дещо осучаснити його. Але зробити це з повагою до його історії та характеру.

«Ми вирішили повернутися назад до ДНК продукції Butterfinger, – пояснив він. – А окрім власне своєї хрусткості та смаку цей бренд зажди мав доволі іронічний та безцеремонний характер. Виходячи з поставленої мети, цілком логічним було створити детективну історію про викрадачів солодощів».

В очікуванні Хелловіну бренд також запустив дотичну до цієї кампанію, яка триватиме до 6 листопада. У ній батькам радять чесно зізнатися, хто з них крадькома цупить цукерки Butterfinger, вибираючи їх з тих солодощів, що начебто для дітей купляли. Щиросерде зізнання є також шансом виграти приз у 25000 доларів.

Джерело

Втім той виграш, який пропонує любителям пригод винахідник цукерок Jelly Belly, видається дещо більшим: ціла кондитерська фабрика.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...

На хвороби нема часу: Санофі в Україні та Publicis Ukraine нагадали українцям про важливість вакцинації

Publicis Ukraine створила для Санофі в Україні, зокрема для напряму вакцин Санофі Пастер, кампанію, що нагадує українцям про важливість вакцинації ...

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Українські зірки закликають вийти з кола насильства: кампанія від UNFPA

Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA разом з рекламною агенцією Skykillers та командою Shootgroup створили проєкт, націлений на боротьбу з ...

Видання The Drum назвало кращу зовнішню рекламу 2020

Для зовнішньої реклами 2020 рік видався особливо складним, але вона лишається престижною та креативною сферою, не поступаючись діджитал своїми позиціями.