Бренд Butterfinger зняв справжню детективну історію про викрадачів солодощів

Завдяки своєму тривалому партнерству з мультсеріалом «Сімпсони» бренд солодощів Butterfinger довгий час лишався у всіх на слуху. Особливо його слоган, який застерігав «щоб ніхто й пальцем не торкнувся» чужої цукерки («Nobody better lay a finger on my Butterfinger»). Але було це аж наприкінці 1990-х – на початку 2000-х років. І відтоді видимість та популярність бренду Butterfinger сильно впали. Тому зараз компанія Ferrero, яка викупила у Nestlé практично весь її портфель шоколадних брендів (і Butterfinger також), намагається цю ситуацію виправити. Спочатку цукеркам змінили пакування, потім поліпшили інгредієнти, а тепер цей бренд отримав ще й нових персонажів і комічну детективну історію про викрадачів солодощів.

У першій рекламній кампанії після того, як бренд змінив власників, агенція Piro розповідає історію, яка виросла з однієї-єдиної фрази-слогана. Головними героями її стали агенти BFI (тобто Butterfinger Investigators), які завзято ловлять «зловмисників», що цуплять ваші цукерки.

В центрі уваги мініфільму опинилися напарники Г’ю Данніт (Hugh Dunnit, якого зіграв Амір Арісон) та Алі Бай (Ali Bye, яку зіграла Александрія Бенфорд), тобто агенти «Це-ти-зробив» та «Алібі». Спойлер: головна викрадачка цукерок – завжди бабуся.

Гумор як частина бренду

Відео відтворює атмосферу таких класичних детективних комедій як «Будь кмітливим» (Get Smart) та «Ейс Вентура» (Ace Ventura). За словами самих акторів, ці серіали посідають особливе місце у їхніх спогадах про дитинство.

IMG 1898 - Бренд Butterfinger зняв справжню детективну історію про викрадачів солодощів

Для Марка Вейкфілда (Mark Wakefield), віцепрезидента з маркетингу шоколадних брендів Ferrero, ця нова кампанія стала способом переосмислити бренд Butterfinger, якому вже майже сто років, і дещо осучаснити його. Але зробити це з повагою до його історії та характеру.

«Ми вирішили повернутися назад до ДНК продукції Butterfinger, – пояснив він. – А окрім власне своєї хрусткості та смаку цей бренд зажди мав доволі іронічний та безцеремонний характер. Виходячи з поставленої мети, цілком логічним було створити детективну історію про викрадачів солодощів».

В очікуванні Хелловіну бренд також запустив дотичну до цієї кампанію, яка триватиме до 6 листопада. У ній батькам радять чесно зізнатися, хто з них крадькома цупить цукерки Butterfinger, вибираючи їх з тих солодощів, що начебто для дітей купляли. Щиросерде зізнання є також шансом виграти приз у 25000 доларів.

Джерело

Втім той виграш, який пропонує любителям пригод винахідник цукерок Jelly Belly, видається дещо більшим: ціла кондитерська фабрика.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Чотири діджитал-тренди, якими варто скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021

Очільниця маркетингової компанії The Word Pro розповіла про діджитал-тренди в соцмережах, якими є сенс скористатися в маркетинговій стратегії 2020/2021.

TikTok_news_1920x1080_

Какое лето, такие и песни: топ вирусных трендов и треков лета-2020 в TikTok

Пока весь мир с замиранием сердца наблюдал за тем, как решается судьба TikTok в США, лето 2020 года, несомненно, запомнится как лето в стиле TikTok. ...

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...