Бренд Butterfinger зняв справжню детективну історію про викрадачів солодощів

Завдяки своєму тривалому партнерству з мультсеріалом «Сімпсони» бренд солодощів Butterfinger довгий час лишався у всіх на слуху. Особливо його слоган, який застерігав «щоб ніхто й пальцем не торкнувся» чужої цукерки («Nobody better lay a finger on my Butterfinger»). Але було це аж наприкінці 1990-х – на початку 2000-х років. І відтоді видимість та популярність бренду Butterfinger сильно впали. Тому зараз компанія Ferrero, яка викупила у Nestlé практично весь її портфель шоколадних брендів (і Butterfinger також), намагається цю ситуацію виправити. Спочатку цукеркам змінили пакування, потім поліпшили інгредієнти, а тепер цей бренд отримав ще й нових персонажів і комічну детективну історію про викрадачів солодощів.

У першій рекламній кампанії після того, як бренд змінив власників, агенція Piro розповідає історію, яка виросла з однієї-єдиної фрази-слогана. Головними героями її стали агенти BFI (тобто Butterfinger Investigators), які завзято ловлять «зловмисників», що цуплять ваші цукерки.

В центрі уваги мініфільму опинилися напарники Г’ю Данніт (Hugh Dunnit, якого зіграв Амір Арісон) та Алі Бай (Ali Bye, яку зіграла Александрія Бенфорд), тобто агенти «Це-ти-зробив» та «Алібі». Спойлер: головна викрадачка цукерок – завжди бабуся.

Гумор як частина бренду

Відео відтворює атмосферу таких класичних детективних комедій як «Будь кмітливим» (Get Smart) та «Ейс Вентура» (Ace Ventura). За словами самих акторів, ці серіали посідають особливе місце у їхніх спогадах про дитинство.

Для Марка Вейкфілда (Mark Wakefield), віцепрезидента з маркетингу шоколадних брендів Ferrero, ця нова кампанія стала способом переосмислити бренд Butterfinger, якому вже майже сто років, і дещо осучаснити його. Але зробити це з повагою до його історії та характеру.

«Ми вирішили повернутися назад до ДНК продукції Butterfinger, – пояснив він. – А окрім власне своєї хрусткості та смаку цей бренд зажди мав доволі іронічний та безцеремонний характер. Виходячи з поставленої мети, цілком логічним було створити детективну історію про викрадачів солодощів».

В очікуванні Хелловіну бренд також запустив дотичну до цієї кампанію, яка триватиме до 6 листопада. У ній батькам радять чесно зізнатися, хто з них крадькома цупить цукерки Butterfinger, вибираючи їх з тих солодощів, що начебто для дітей купляли. Щиросерде зізнання є також шансом виграти приз у 25000 доларів.

Джерело

Втім той виграш, який пропонує любителям пригод винахідник цукерок Jelly Belly, видається дещо більшим: ціла кондитерська фабрика.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...