Born Free Foundation показала, з чим можна порівняти утримання тварин у неволі

Лондонська агенція Engine знайшла кмітливий спосіб пробудити у глядачів співчуття до диких тварин, яких утримують у неволі. Вона взяла цілком реальні скарги людей на життя в умовах карантину та вклала їх в уста тварин.

Анімаційний ролик під назвою «Creature Discomforts: Life in Lockdown» був створений для благодійної організації Born Free Foundation, яка займається охороною диких тварин. У ньому використано реальні інтерв’ю з жителями Великобританії, взяті у час, коли діяли найсуворіші карантинні заходи. Люди, яких попросили поділитися своїми відчуттями під час карантину, не знали, що їх слова будуть використані у рекламі, що лише додало їх розповідям щирості.

Born Free Foundation пояснює, що тварини потерпають не менш за людей, коли їх позбавлено можливості вільно пересуватися. І утримання тварин у неволі призводить до таких знайомих багатьом з нас тривожних станів, депресії та проблем зі здоров’ям.

У всьому світі мільйони диких тварин утримуються в зоопарках, океанаріях, дельфінаріях та цирках. Але таке життя несе із собою чимало обмежень і тварини далеко не завжди живуть в належних умовах. У них немає вибору, як їм проводити свій час, що та коли їсти. Світ навколо них не змінюється і часто їм взагалі немає чим розважити себе. Будь-які вправи обмежуються тим, що можливо в межах чотирьох стін. До того ж утримання тварин у неволі часто супроводжується ізоляцією від товариства собі подібних. Нічого не нагадує? От тільки для тварин таке існування тягнеться все життя.

Фільм-попередник

Анімаційні тварини були створені студією Aardman, яка, зокрема, працювала над мультфільмами «Воллес і Громіт» та «Втеча з курника». Також креативна команда Aardman створила короткометражний фільм «Creature Comforts», за який у 1989 році отримала Оскара. І ось з цією короткометражкою, у якій пластилінових тварин також було озвучено голосами британської публіки, і перегукується їх робота «Creature Discomforts».

Фільм 1989 року являв собою серію інтерв’ю з тваринами із зоопарку. У ньому вихідці з безкраїх просторів теплих країн багато чого могли сказати і про вольєри, і про харчування, і про сумнозвісну англійську погоду.

Джерело

Інший, позитивніший, бік зоопарків представлений установами, які докладають чимало зусиль для збереження видів, що перебувають під загрозою вимирання, і за них також нещодавно «замовили слово» тварини та комедіанти.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Arriba! придумали «пазлтеллінг» для DoDo

Стартувала рекламна кампанія українського виробника пазлів DoDo Toys. Задачу комунікаційної стратегії для закріплення на західному ринку, зокрема, на Amazon, вирішувала ...

SHOTS и No Stars остановили мир в ролике для «Киевстара»

Креативное агентство SHOTS стало партнером национального мобильного оператора «Киевстар» и уже запустило первую рекламную кампанию. Стас Качановский, креативный директор SHOTS: ...

У Києві представили інноваційні проєкти в рамках Нідерландського тижня дизайну

В інноваційному парку UNIT.City відбулась виставка українських проєктів в рамках Нідерландського тижня дизайну — найбільшої в Північній Європі події в ...

Якими були б Google Карти 200 років тому: проєкт відтворення історичного вигляду міст

Онлайн-карта з відкритим кодом дозволяє побачити з висоти пташиного польоту та у режимі перегляду вулиць, як з часом змінювалися американські міста.

Бритви, барабани та безпечні автівки: кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності

Під час Cannes Lions 2019 кампанії, що сприяють безбар’єрності та інклюзивності, становили більше половини номінантів нової категорії Creative Strategy.

Проєкції SmartThings: компанія Samsung облаштувала будинок з привидами

Компанія Samsung перетворила 300-річний дім, споруджений ще у 18 столітті, на будинок з привидами, використавши для цього проєкції SmartThings.