Born Free Foundation показала, з чим можна порівняти утримання тварин у неволі

Лондонська агенція Engine знайшла кмітливий спосіб пробудити у глядачів співчуття до диких тварин, яких утримують у неволі. Вона взяла цілком реальні скарги людей на життя в умовах карантину та вклала їх в уста тварин.

Анімаційний ролик під назвою «Creature Discomforts: Life in Lockdown» був створений для благодійної організації Born Free Foundation, яка займається охороною диких тварин. У ньому використано реальні інтерв’ю з жителями Великобританії, взяті у час, коли діяли найсуворіші карантинні заходи. Люди, яких попросили поділитися своїми відчуттями під час карантину, не знали, що їх слова будуть використані у рекламі, що лише додало їх розповідям щирості.

Born Free Foundation пояснює, що тварини потерпають не менш за людей, коли їх позбавлено можливості вільно пересуватися. І утримання тварин у неволі призводить до таких знайомих багатьом з нас тривожних станів, депресії та проблем зі здоров’ям.

У всьому світі мільйони диких тварин утримуються в зоопарках, океанаріях, дельфінаріях та цирках. Але таке життя несе із собою чимало обмежень і тварини далеко не завжди живуть в належних умовах. У них немає вибору, як їм проводити свій час, що та коли їсти. Світ навколо них не змінюється і часто їм взагалі немає чим розважити себе. Будь-які вправи обмежуються тим, що можливо в межах чотирьох стін. До того ж утримання тварин у неволі часто супроводжується ізоляцією від товариства собі подібних. Нічого не нагадує? От тільки для тварин таке існування тягнеться все життя.

Фільм-попередник

Анімаційні тварини були створені студією Aardman, яка, зокрема, працювала над мультфільмами «Воллес і Громіт» та «Втеча з курника». Також креативна команда Aardman створила короткометражний фільм «Creature Comforts», за який у 1989 році отримала Оскара. І ось з цією короткометражкою, у якій пластилінових тварин також було озвучено голосами британської публіки, і перегукується їх робота «Creature Discomforts».

Фільм 1989 року являв собою серію інтерв’ю з тваринами із зоопарку. У ньому вихідці з безкраїх просторів теплих країн багато чого могли сказати і про вольєри, і про харчування, і про сумнозвісну англійську погоду.

Джерело

Інший, позитивніший, бік зоопарків представлений установами, які докладають чимало зусиль для збереження видів, що перебувають під загрозою вимирання, і за них також нещодавно «замовили слово» тварини та комедіанти.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Depositphotos запустив новий онлайн-інструмент для зручної роботи з контентом

Міжнародний фотобанк Depositphotos запустив безкоштовний онлайн-інструмент для автоматичного видалення фонів, який не потребує навичок дизайну. Він працює на базі штучного ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...