Born Free Foundation показала, з чим можна порівняти утримання тварин у неволі

Лондонська агенція Engine знайшла кмітливий спосіб пробудити у глядачів співчуття до диких тварин, яких утримують у неволі. Вона взяла цілком реальні скарги людей на життя в умовах карантину та вклала їх в уста тварин.

Анімаційний ролик під назвою «Creature Discomforts: Life in Lockdown» був створений для благодійної організації Born Free Foundation, яка займається охороною диких тварин. У ньому використано реальні інтерв’ю з жителями Великобританії, взяті у час, коли діяли найсуворіші карантинні заходи. Люди, яких попросили поділитися своїми відчуттями під час карантину, не знали, що їх слова будуть використані у рекламі, що лише додало їх розповідям щирості.

Born Free Foundation пояснює, що тварини потерпають не менш за людей, коли їх позбавлено можливості вільно пересуватися. І утримання тварин у неволі призводить до таких знайомих багатьом з нас тривожних станів, депресії та проблем зі здоров’ям.

У всьому світі мільйони диких тварин утримуються в зоопарках, океанаріях, дельфінаріях та цирках. Але таке життя несе із собою чимало обмежень і тварини далеко не завжди живуть в належних умовах. У них немає вибору, як їм проводити свій час, що та коли їсти. Світ навколо них не змінюється і часто їм взагалі немає чим розважити себе. Будь-які вправи обмежуються тим, що можливо в межах чотирьох стін. До того ж утримання тварин у неволі часто супроводжується ізоляцією від товариства собі подібних. Нічого не нагадує? От тільки для тварин таке існування тягнеться все життя.

Фільм-попередник

Анімаційні тварини були створені студією Aardman, яка, зокрема, працювала над мультфільмами «Воллес і Громіт» та «Втеча з курника». Також креативна команда Aardman створила короткометражний фільм «Creature Comforts», за який у 1989 році отримала Оскара. І ось з цією короткометражкою, у якій пластилінових тварин також було озвучено голосами британської публіки, і перегукується їх робота «Creature Discomforts».

Фільм 1989 року являв собою серію інтерв’ю з тваринами із зоопарку. У ньому вихідці з безкраїх просторів теплих країн багато чого могли сказати і про вольєри, і про харчування, і про сумнозвісну англійську погоду.

Джерело

Інший, позитивніший, бік зоопарків представлений установами, які докладають чимало зусиль для збереження видів, що перебувають під загрозою вимирання, і за них також нещодавно «замовили слово» тварини та комедіанти.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на престижному європейському конкурсі (оновлено)

Українські ілюстраторки Альона Шостко та Анна Іваненко перемогли на європейському конкурсі iJungle 2020 Illustration Awards. Альона Шостко отримала золото в номінації ...

Український сервіс Reface, на думку Google, може покращити світ у 2021 році

Google склав список програм, які можуть поліпшити 2021 рік. Одним із рекомендованих компанією сервісів став український Reface. Всього у списку рекомендацій 21 ...

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Сінгапурська студія розробила безконтактні кнопки для ліфтів

Достатньо зімітувати натискання на кнопку, не торкаючись її, і Kinetic Touchless дійсно втопиться в панель, наче під дією телекінезу.

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.