Born Free Foundation показала, з чим можна порівняти утримання тварин у неволі

Лондонська агенція Engine знайшла кмітливий спосіб пробудити у глядачів співчуття до диких тварин, яких утримують у неволі. Вона взяла цілком реальні скарги людей на життя в умовах карантину та вклала їх в уста тварин.

Анімаційний ролик під назвою «Creature Discomforts: Life in Lockdown» був створений для благодійної організації Born Free Foundation, яка займається охороною диких тварин. У ньому використано реальні інтерв’ю з жителями Великобританії, взяті у час, коли діяли найсуворіші карантинні заходи. Люди, яких попросили поділитися своїми відчуттями під час карантину, не знали, що їх слова будуть використані у рекламі, що лише додало їх розповідям щирості.

Born Free Foundation пояснює, що тварини потерпають не менш за людей, коли їх позбавлено можливості вільно пересуватися. І утримання тварин у неволі призводить до таких знайомих багатьом з нас тривожних станів, депресії та проблем зі здоров’ям.

У всьому світі мільйони диких тварин утримуються в зоопарках, океанаріях, дельфінаріях та цирках. Але таке життя несе із собою чимало обмежень і тварини далеко не завжди живуть в належних умовах. У них немає вибору, як їм проводити свій час, що та коли їсти. Світ навколо них не змінюється і часто їм взагалі немає чим розважити себе. Будь-які вправи обмежуються тим, що можливо в межах чотирьох стін. До того ж утримання тварин у неволі часто супроводжується ізоляцією від товариства собі подібних. Нічого не нагадує? От тільки для тварин таке існування тягнеться все життя.

Фільм-попередник

Анімаційні тварини були створені студією Aardman, яка, зокрема, працювала над мультфільмами «Воллес і Громіт» та «Втеча з курника». Також креативна команда Aardman створила короткометражний фільм «Creature Comforts», за який у 1989 році отримала Оскара. І ось з цією короткометражкою, у якій пластилінових тварин також було озвучено голосами британської публіки, і перегукується їх робота «Creature Discomforts».

Фільм 1989 року являв собою серію інтерв’ю з тваринами із зоопарку. У ньому вихідці з безкраїх просторів теплих країн багато чого могли сказати і про вольєри, і про харчування, і про сумнозвісну англійську погоду.

Джерело

Інший, позитивніший, бік зоопарків представлений установами, які докладають чимало зусиль для збереження видів, що перебувають під загрозою вимирання, і за них також нещодавно «замовили слово» тварини та комедіанти.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

IAMIDEA agency створила стратегію та рекламну кампанію 49-го кінофестивалю «Молодість»

Новий слоган – КІНО НЕ БЕЗ ПИТАНЬ. Кінофестиваль «Молодість» — перший міжнародний кінофестиваль на території України, що функціонує з 1970 ...

Вітрини ЦУМ визнали найкращими на міжнародному конкурсі VMSD’s 2020 International Visual Competition

Проєкт оформлення новорічних вітрин ЦУМ «Фабрика Подарунків» був визнаний кращим проєктом року за версією американського журналу VMSD (Visual Merchandising and ...

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.