Bon Jovi пропонує фанатам самим заспівати новий сингл

Гурт Bon Jovi, який посідає своє заслужене місце в залі Слави рок-н-ролу, опублікував унікальний інтерактивний тизер до треку «Limitless» з альбому «Bon Jovi: 2020», який ще тільки має вийти. Після чого фанатам гурту запропонували самим заспівати новий сингл.

Пройде ще не один тиждень, перш ніж цю пісню почують у виконанні Bon Jovi. Проте вже зараз шанувальники можуть зайти на сайт SingBonJovi.com зі своїх мобільних пристроїв та записати власний варіант, виходячи лише з тексту та інструментальної версії треку. Оскільки цю пісню ще ніхто не чув, фанатам доведеться проявити творчий підхід та докласти трохи уяви, щоб заспівати її так, як на їх думку вона повинна звучати.

Тим, хто готові спробувати свої сили, пропонується викласти відеозапис зі своїм варіантом «Limitless» у Instagram Stories з тегом #SingBonJoviContest. Гурт Bon Jovi оцінить ці виступи і обере переможця, який матиме нагоду виконати цю пісню на сцені поряд з музикантами під час їх туру у 2020 році. Переможця буде оголошено наприкінці цього місяця, коли сингл «Limitless» буде опубліковано. Найкращі відео потраплять у Instagram Stories музичного гурту.

«Limitless» увійде також у новий альбом «Bon Jovi: 2020», робота над яким наразі практично завершена, хоча точну дату його виходу поки що не названо. Відомо лише, що компанія звукозапису Island Records випустить його десь навесні.

Ідея з інтерактивним тизером пісні належить агенції BBDO New York. Вона має на меті задіяти легіон фанатів Bon Jovi, які з нетерпінням очікують, коли вийде новий альбом улюбленого гурту.

Bon Jovi та політично ангажований 2020-й

За словами Джона Бон Джові, на створення пісні «Limitless» музиканта надихнули заголовки газет.

«У цьому році пройдуть вибори, тож чом би й ні? Гірше ніж є вже не буде. У попередньому альбомі «This House Is Not for Sale» було дуже багато особистого, але час вже залишити це позаду. Тепер я маю чітке бачення того, куди мені рухатись».

Він пояснив також, що це «суспільно відповідальний альбом».

«В ньому є пісня про ветеранів з ПТСР, є пісня про стрілянину в Огайо та Техасі. Це пісні на важкі теми».

Перший трек з нового альбому, «Unbroken», було опубліковано минулого листопада. Його використали в якості саундтреку до документального фільму «To Be of Service», який розповідає про те, як службові собаки допомагають солдатам з ПТСР. Доходи від цього треку будуть передані Патріотичному фонду службових собак (Patriotic Service Dog Foundation).

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Прем’єра «Нової симфонії Донбасу» в Берліні

22 січня о 21:00 (по Києву) у берлінському театрі P.A.N.D.A. відбудеться прем’єра музичного альбому «Нова симфонія Донбасу», створеного підлітками з ...

Creative Digest CIAU. Випуск #022

Чао, креатори! На зв’язку Creative Digest! Вітаємо всіх з Новим роком! Сподіваємось, ви добре відпочили за зимові свята та надихнулися ...

Плюшеве зайченя привертає увагу до хвороби, яку складно діагностувати

Плюшеве зайченя Барбару створюють на чарівній фабриці, але коли вона оживає, контроль якості швидко пожбурює її у сміття...

Експонати, які ще ніхто не бачив: британські музеї показують фото, у яких нуль переглядів

Щоразу, коли ви оновлюєте сторінку, перед вами постає нова, випадковим чином обрана фотографія музейного експонату, у якої не було жодного перегляду.

мобільний додаток Cittart

Як Instagram, але для картин: засновниця Cittart Дарина Мо Мот про маркетплейс сучасного мистецтва

Вже незабаром в Україні з’явиться мобільний додаток Cittart для пошуку, купівлі та продажу мистецтва. Наразі триває попередня реєстрація для всіх, хто хоче ...

Pfizer та BioNtech розгортають кампанію довіри до вакцинації в США

Pfizer і BioNtech спільно з рекламними агентствами mischief. і Dini von Mueffling Communications, а також громадським фондом No Fixed Address ...