Бон Джорно, сосед! (ВИДЕО)

Порой люди, живущие рядом с нами, оказываются самыми далекими. Мы ничего про них не знаем, а встречаемся лишь на лестничной клетке ил в лифте – это соседи. Такой инсайт вдохновил маркетологов компании Nescafé на создание необычной ambient-акции The Nextdoor Hello («Поздоровайся с соседом»).

Жители одного из домов, расположенного в Милане, проснулись утром и были приятно удивлены: балконы на каждом этаже объединили в единое большое пространство, чтобы соседи могли все вместе насладиться утренней чашечкой кофе. Для привлечения внимания жильцов, рекламный баннер с обращением «Стань ближе к тому, кто рядом» разместили на доме напротив. Каждого жильца поджидали фирменная красная чашка, электрочайник и банка кофе Nescafé.

Никто не упустил возможности познакомиться с соседом, а в некоторых случаях угостить его печеньем и даже выучить пару иностранных слов.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ахтем Сейтаблаєв зрежисерував ролик для Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року Одеський міжнародний кінофестиваль з відомих усім причин уперше в історії відбудеться онлайн. Та попри те, що звичний перегляд ...

День, коли мегаполіс зупинився: ООН привертає увагу до проблеми транспорту в містах

Фільм «CIDADE INERTE» розповідає про проблеми транспорту в містах, показавши той гіпотетичний день, коли весь дорожній рух у Сан-Паулу намертво зупиниться.

Додаток Doodlar вгадує намальовану тварину та відтворює її в AR

Новий додаток Doodlar дозволяє вам «оживити» намальовану на папері або на екрані смартфону тварину, надавши їй реалістичного тривимірного вигляду в AR.

П’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття за версією Ace Metrix

З нагоди Міжнародного дня пива аналітична фірма Ace Metrix назвала п’ять найкумедніших пивних роликів десятиліття на думку самих любителів пива.

R Agency актуалізувала дизайн пакування «Актуалю» від Danone

«Актуаль» — літній освіжаючий напій, у якого є big idea:«”Актуаль” завжди актуальний». Тому, щоб це завжди залишалось правдою, у R ...

KMW mediarynok

KMW Global Marathon презентує ексклюзивну аналітику аудіовізуальної індустрії від Азії до Північної Америки

14 вересня міжнародний онлайн форум KMW Global Marathon об’єднає провідних фахівців аудіовізуальної індустрії з усього світу. Глобальна криза, спричинена пандемією, ...