Бобры Оушена. Реклама древесины в стиле знаменитого боевика

Производитель стройматериалов YellaWood запустил креативную рекламу с лучшими экспертами по дереву — бобрами.

В рамках рекламной кампании разместили наружную рекламу и выпустили видеоролики. На билборде качество древесины YellaWood отмечено пятью деревянными звездами. Одну из которых и пытаются украсть бобры, «разместившиеся» сверху на щите. Рекламные ролики сняты в стиле фильма «Одиннадцать друзей Оушена»: группа бобров использует хитрые приемы, чтобы проникнуть на склад пиломатериалов (в другом видео — в дом) и добыть настоящее произведение искусства (стройматериалы YellaWood).

Созданием рекламной кампании занималось агентство Brunner.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Цукерковий робот Reese’s: в 2020 році двері самі відвідують людей на Хелловін

Цукерковий робот Reese’s управляється дистанційно. У ніч Хелловіну він завітає до тих, хто переконає бренд, що вони є справжніми фанатами цього свята.

Тіні та дзеркала: Burger King викликає привид Рональда МакДональда

Відвідувачам повідомили, що ті можуть викликати привид Рональда МакДональда, якщо перед дзеркалом тричі скажуть вголос фразу «canceled clown».

Ретро-ігри та бойові банщиці: кампанії, що стали доказом ефективності лоу-фай контенту

Існує кілька дієвих стратегій, які сприяють ефективності лоу-фай контенту. Стиль ретро та навмисно недоладно зроблена реклама входять до їх числа.

LIONS Live: шлях Libresse до правди та безстрашності

Шлях Libresse перетворив маленький бренд гігієнічних продуктів на лідера культурної думки і розбив табу навколо жіночого тіла.

LIONS Live: команда BBDO розповідає про кампанію «Ти – не ти, коли голодний»

Останні 10 років кампанія «Ти – не ти, коли голодний» невпинно розвивалася, оновлювалася і перетворила іконічний, але призабутий бренд на світового лідера.

LIONS Live: як створювалася кампанія The Truth Is Worth It

Люди цінують правду, але не завжди згодні з тим, що за неї треба платити. Тому кампанія The Truth Is Worth It мала змінити поведінку цілого покоління.