Вчера в Инстаграме Бэнкси задавался вопросом, почему же его ни разу не приглашали поучаствовать в биеннале в Венеции.

Пост анонимного художника гласил: «Устанавливаю свой стенд на Венецианской биеннале. Несмотря на то, что это самое крупное и престижное арт-мероприятие в мире, меня, почему-то, туда ни разу не приглашали»

И приведено небольшое видео, показывающее как человек, чьего лица не разглядеть, устанавливает на улице стенд с картинами маслом. Когда каждый холст занял свое место, все вместе они образовали мозаичную картину, на которой изображен огромный круизный корабль. Проплывая мимо канала, он затмевает собой городской пейзаж и кажется вот-вот раздавит хрупкие гондолы.

Как это характерно для Бэнкси, скрытая камера снимает ничего не подозревающих прохожих, которые комментируют его работы. Впрочем, все это длилось недолго. Несанкционированная выставка вскоре привлекла внимание полиции, которая недрогнувшей рукой быстренько спровадила с улицы распорядителя стенда (а может, и самого Бэнкси) вместе со всеми его картинами.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»

Креативна Практика створює «Добре портфоліо»: волонтерські дизайн-проєкти для соціальних ініціатив

Минулого року в Україні запустилася освітня платформа для фахівців креативних індустрій — Креативна Практика (Creative Practice). В рамках навчання на ...

Італійський фотограф знімає на вебкамеру

Італійський фотограф робить фотосесії через вебкамеру

Фотограф Алесіо Альбі (Alessio Albi) з міста Перуджа, Італія, знайшов спосіб займатись улюбленою справою під час карантину. Він почав фотографувати ...

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa закликають мити руки та сидіти вдома

Спортсмени-олімпійці у соціальній рекламі від Visa показали, що вони миють руки, не забувають про антисептик і взагалі тренуються вдома.

Асоціація ANAIS, яка бореться з домашнім насильством, нагадує, що не кожен дім – безпечний

У Румунії агенція Cheil та асоціація ANAIS попереджають, що випадки домашнього насильства за час карантину лише почастішали.

З гумором про сумне: абетка коронавірусу та приладдя, щоб не торкатися обличчя руками

«Абетка коронавірусу» була створена креаторами-фрілансерами, щоб допомогти людям зайняти себе чимось і підбадьорити їх у цей нелегкий час.

Британський режисер зняв химерний кліп, що закликає триматися подалі від наркотиків

Британському режисеру вдалося перетворити енергійну техно-музику італійського діджея П’єро Пірупи на дійсно химерний кліп.