Бюджетні прероли Woot! затягують довше, ніж на 5 секунд

Коли і бренду, і продакшн-компанії властиві водночас практичність і доволі безцеремонне почуття гумору, реклама виходить… дивною. Бюджетні прероли інтернет-магазину Woot!, зняті креативною командою The New Blank, зібрали вже понад 20 мільйонів переглядів. Цим вони доводять, що успішний і кумедний проєкт можна створити навіть в умовах тотальної економії.

В роликах знявся їх сценарист Метт Клан, припіднявши завісу таємниці (буквально!) над концепцією стильної рекламної кампанії.

Щоб мінімізувати витрати, режисер Боббі Гугем був готовий знімати прероли Woot! прямо в гаражі The New Blank або у себе на кухні, але зрештою креативна команда зупинилася на пустому приміщенні колишньої книгарні.

Джерело

Прероли часто готові до того, що їх через 5 секунд пропустять. Деякі навіть самі закликають до цього.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.

Врятувати кролика Ральфа: голлівудські зірки озвучили відео проти випробувань на тваринах

Тайка Вайтіті, Зак Ефрон, Олівія Манн та інші голлівудські зірки разом із Humane Society International виступили проти випробувань косметики на тваринах.

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...