Без воображения не смотреть! Уникальная техника скульптуры Джонти Гурвица (ВИДЕО)

Серия скульптур Гурвитца на первый взгляд кажется непонятной аморфной массой из бронзы, стоящей рядом с хромированнолй трубой. Но это на первый взгляд. Потому что нужно только подойти поближе – и вы увидите, что в хромированной трубе возникает образ… 

Джонти Гурвитц (справа) за работой

 

Небольшое видео о том, как это смотрится и живет…

Своим кредо Гурвитц считает слова Альберта Эйнштейна “Способность к воображению для меня значит больше, чем любой талант к поглощению абсолютного знания”. Его скульптуры в полной мере это кредо отбражают.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Стрибки з парашутом замість наркотиків. Соціальний проєкт MEX a member of Havas

Агенція MEX a member of Havas розробила соціальну рекламну кампанію, спрямовану на боротьбу з проблемою поширення наркотиків серед молоді. Завдання ...

Музика замість спецій: бренд сиру Castello з’ясовує, що впливає на смак

Чи не здавалося вам ніколи, що ви сприймаєте смак страв по-різному, залежно від того, сидите ви у тихій кімнаті чи слухаєте класичну музику?

Злет популярності АСМР-відео: країни, тренди та креатори

Якщо ви спитаєте, хто зараз цар гори в сфері АСМР-відео, ви почуєте багато різних відповідей. Але цифри говорять самі за себе.

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Безпека в родині та суспільстві: соціальні кампанії про захист дітей

Соціальні кампанії про захист дітей, які привертають увагу до проблем та ситуацій, з якими миритися не можна: від примусової праці до цькування в інтернеті.

Половинчасті речі: коли дизайн пристосовується до відеоконференцій

Пивний бренд Foster's останнім часом почав пропонувати людям купувати половинчасті речі, щоб зібрати кошти для фонду допомоги потерпілим від коронавірусу.

Перший віртуальний велосипедний тур містами України

Український інститут разом із креативною компанією MOON Studio зняли віртуальний велосипедний тур вулицями Львова, Києва та Харкова. Відео в форматі ...