Башня, которая спасет Арктику: эко-проект тайваньских инженеров

Команда Национального тайваньского научно-технологического университета спроектировала конструкцию под названием «Arctic Saver Tower». По задумке инженеров, она должна продлить зиму в Арктике и тем самым спасти полярные шапки. Такие башни можно было бы поместить в ключевые локации в Арктике и Антарктике, которые сильнее всего затронуты глобальным потеплением.

Такие конструкции будут запускаться в апреле, когда начинают таять льды. Они будут замораживать морскую воду и помогать миграции полярных животных, тех же белых медведей.

Вращающиеся обручи конструкции постоянно черпают морскую воду. Когда часть обруча находится над поверхностью моря, зачерпнутая вода замерзает от ледяного воздуха, понижая окружающую температуру и замедляя таянье ледников.

Вокруг башни расположены неподвижные сегменты, по которым могут пройти полярные медведи во время миграции.

arctic saver tower designboom 1 - Башня, которая спасет Арктику: эко-проект тайваньских инженеров

В сентябре должны запускаться разбрызгиватели воды, которые будут поливать окружающие льды. Таким образом, контролируя направление и силу полива, за зиму на шельфе можно нарастить корку льда потолще.

Инженеры надеются, что такая конструкция поможет замедлить климатические изменения и защитить арктическую фауну.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...

Шість кампаній, що показують, як можна говорити на гострі соціальні теми

Як переконати людей замислитися про власну громадянську позицію за допомогою сторітелінгу, що висвітлює гострі соціальні проблеми.

Акцент на ефективність: як TWIGA Ukraine креативила для Effie Awards Ukraine

Цьогоріч премії для маркетологів та рекламістів Effie Awards Ukraine виповнюється 15 років. До річниці комунікаційна група TWIGA Ukraine підготувала промокампанію, ...

Челендж для моряків та інфлюенсерів: як виглядає рекламна кампанія військових США

Військово-морські сили США залучили до челенджу «Sailor VS» ряд популярних відеоблогерів, запросивши їх позмагатися в майстерності з військовими моряками.