Автомат-бармен для домашнего употребления (ВИДЕО)

Bibo Barmaid — умная машина по производству коктейлей позволяет потребителям создавать профессиональные коктейли у себя дома нажатием одной кнопки.

Первые устройства должны появиться в розничных магазинах США к рождеству. В настоящее время производитель запустил новую краудфандинговую кампанию на сайте Indiegogo в надежде ускорить выход новинки на рынок США.

Настольная машина будет стоить 249 долларов США. Придумала её Дебра Уокер (Debra Walker), маркетолог брендов, входящих в список Fortune 500, с 25-летним стажем. Она уверена, что устройство Bibo станет идеальным сопровождением любого события, будь то девичник, новогоднее застолье или вечеринка в честь Суперкубка. Трехкомпонентная система включает в себя само устройство Bibo Barmaid, запатентованные алкогольные паучи Bibo, и паучи с алкогольными смесями Bibo.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Hyundai показує як це, коли оком змигнути не встиг, а діти вже виросли

Hyundai та Innocean Australia вирішили показати, що восьмимісний автомобіль Palisade буде лишатися зручним навіть тоді, коли діти вже виросли.

Шведська лотерея: коли мільйонерів забагато

Такі вже вони мільйонери – ви чекаєте одного, а тут набігає аж 1410, зіштовхуючись ліктями та наступаючи одне одному на ноги.

Супермаркет як арт-інсталяція: творчий колектив Meow Wolf збирається приголомшити Лас-Вегас

Як прорекламувати психоделічний та непередбачуваний імерсивний арт-експірієнс, особливо якщо ви його замаскували під (не)звичайний супермаркет? А дуже просто: берете типову ...