Aska – летающий автомобиль со складными крыльями

Американский стартап Next Future Mobility планирует выпустить летающий автомобиль Aska. Выглядит он как обычный универсал, но при этом оснащен складными крыльями.

Для взлета крылья разворачиваются, открывая 10 туннельных винтов, плюс два встроены в сам корпус и еще два расположены на концах крыльев. Вместе эти 14 винтов обеспечивают достаточную тягу, чтобы поднять автомобиль и обеспечить ему дальность полета большую, чем у дронообразных моделей. Когда Aska набирает нужную высоту, пропеллеры поворачиваются вертикально, что позволяет автомобилю двигаться быстрее, чем если бы те были зафиксированы неподвижно.

Поместится в такую машину максимум три человека – пилот и два пассажира. Причем дальность полета напрямую зависит от количества людей на борту: с одним она достигает 563 км, а с тремя сокращается до 241 км.

И хотя Aska легко превращается из обычного автомобиля в летающий, просто так взлететь прямо с улицы не получится. Без взлетно-посадочной площадки тут не обойтись.

Автомобиль Aska был на днях официально продемонстрирован во время автосалона EcoMotion в Тель-Авиве. Правда, пока лишь в виде демонстрационной модели в масштабе. Next Future Mobility обещает выпустить такие машины на рынок к 2025 году.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Життя собак тоді і зараз: якби собаки могли мандрувати в минуле, вони б цього не робили

Бренд CESAR запустив кампанію, підкреслюючи, наскільки комфортним є життя собак зараз, порівняно з тим, яким воно було у минулі століття.

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...

Бренд рушників Sheridan зобразив властивості своєї продукції танцем

Міцність та красу рушників зображав танцювальний колектив Sydney Dance Company, щоб хореографією показати, чому бренд Sheridan відрізняється від інших.

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED — без цукру і калорій

Вперше за 130 років BORJOMI презентує інноваційний продукт FLAVORED WATER — без цукру

Ми звикли грати із часом наввипередки, заглиблюватися в міські нетрі та скролити історії з життя. Ми давно орієнтуємось на місцевості ...