Are You Next?

The Next Director Award  – абсолютно новая награда, которая создана для того чтобы раскопать абсолютно новые режиссёрские таланты и способствовать их продвижению в индустрии.

Победители и те, кто попадет в шортлист получат невероятные возможности, их работы будут масштабно продвигаться на все международные рынки с помощью ресурсов D&AD и YouTube. Более того, лучшие работы получать возможность работать с наиболее известными мировыми продакшенами. А главным призом является режиссерский карандаш.

Конкурс открыт для всех режиссеров с менее чем двух летнем стажем. Кто знает, может вы станете следующим..?

Подача работ на конкурс заканчивается 29 октября. А пока мы предлагаем вам свою подборку интересного видео от начинающих режиссеров.

Режиссер  Paul Trillo

Клиент     Nokia / Microsoft

Бренд     Lumia

The Rollin’Wild, Meerkats

Режиссеры:  Kyra Buschor & Constantin Paeplow

Серия анимированных фильмов “The Rollin’ Wild” первоначально была создана в качестве конкурсной работы для промо Штутгартского фестиваля анимационного кино (ITFS).

Режиссер  Jabril Muse

Клиет     Charity Right

Бренд     Charity Right

Режиссер  Joseph Oxford

Me + Her

Режиссер Alex Nicholson

Mr X

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

WE BAD в проєкті UYBDA2020 та Acer — 1

Максим Коцюба, Тарас Макар і креативна корпорація WE BAD у спільному проєкті Видавництва «Основи» та Acer

Видавництво «Основи» у партнерстві з компанією Acer та її новим брендом ConceptD створили спільний проєкт про технології та творчість. Проєкт ...

Відомий український художник Сергій Майдуков створив серію арт-вітрин для ЦУМу

ЦУМ відкриває осінній сезон запуском арт-вітрин і серією ілюстрацій, спеціально створених для пакетів центрального універмагу, одним з найвідоміших українських художників ...

Ісландія пропонує святкувати рибне Різдво двічі на тиждень

Розповідь про те, як рибний Санта-Клаус готується до свята, дозволила креаторам органічно поєднати чотири головні риси товару.

Дві нові соціальні кампанії, які імітують ігровий інтерфейс

Меню, аватари та повідомлення, які імітують ігровий інтерфейс у відеорекламі, жодним чином не применшують вагомість двох цих історій.

Бренд Jeep цитує Карла Сагана та закликає берегти «бліду блакитну цятку»

У своїй колаборації зі сценаристкою, режисеркою та продюсеркою Енн Друян бренд Jeep цитує Карла Сагана в ефектному проморолику.

Антена в бляшанці: Miller Lite пропонує альтернативу піратському стрімінгу

Бренд Miller Lite створив цілу історію про злочин та покарання для тих фанатів футболу, що насмілюються дивитися незаконний стрімінг.