Are You Next?

The Next Director Award  – абсолютно новая награда, которая создана для того чтобы раскопать абсолютно новые режиссёрские таланты и способствовать их продвижению в индустрии.

Победители и те, кто попадет в шортлист получат невероятные возможности, их работы будут масштабно продвигаться на все международные рынки с помощью ресурсов D&AD и YouTube. Более того, лучшие работы получать возможность работать с наиболее известными мировыми продакшенами. А главным призом является режиссерский карандаш.

Конкурс открыт для всех режиссеров с менее чем двух летнем стажем. Кто знает, может вы станете следующим..?

Подача работ на конкурс заканчивается 29 октября. А пока мы предлагаем вам свою подборку интересного видео от начинающих режиссеров.

Режиссер  Paul Trillo

Клиент     Nokia / Microsoft

Бренд     Lumia

The Rollin’Wild, Meerkats

Режиссеры:  Kyra Buschor & Constantin Paeplow

Серия анимированных фильмов “The Rollin’ Wild” первоначально была создана в качестве конкурсной работы для промо Штутгартского фестиваля анимационного кино (ITFS).

Режиссер  Jabril Muse

Клиет     Charity Right

Бренд     Charity Right

Режиссер  Joseph Oxford

Me + Her

Режиссер Alex Nicholson

Mr X

Теги:

Український Маркетинг Форум

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Віртуальна вишиванка: український бренд UkrLook розробив першу у світі колекцію цифрового етно-одягу

Український бренд UkrLook розробив і випустив першу у світі віртуальну колекцію етно-одягу. Про це для bit.ua розповіли творці бренду UkrLook. ...

BBC та Kong Studio пояснюють, чому дерев’яна архітектура – це добре

Kong Studio створила для BBC ось таку візуально цікаву анімацію, яка показує, що дерев'яна архітектура – це добре для довкілля.

Деконструкція, біомімікрія, екоактивізм: як архітектура здатна протидіяти зміні клімату

Від принципів безвідходності та озеленення міст до лобіювання екологічних законопроєктів – ось десять способів, як архітектура може протидіяти зміні клімату.

Американська фотографиня задокументувала замасковані вежі мобільного зв’язку

В Америці замасковані вежі мобільного зв’язку часом прикидаються соснами, часом – кактусами, а іноді навіть хрестами на церкві.

Майже піксарівське відео про тренування собак-поводирів від організації Guide Dogs

Благодійна організація Guide Dogs, яка допомагає незрячим людям, задіяла нестримну силу цуценят, щоб відзначити своє 90-річчя та висловити подяку своїм ...

З мамою-ведмедицею жарти погані: IKEA нагадує про екологічно свідому поведінку

Екологічно свідома біла ведмедиця виховує безвідповідальну родину в новій кампанії IKEA, запущеній на Близькому Сході до Дня Землі 2021. Її ...