Агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, перенісши в неї всіх своїх співробітників

Пандемія COVID-19 суттєво скоротила наше спілкування з колегами. Тепер з ними вже не побазікаєш під кулером для води. Не проведеш обідню перерву разом. Не підіб’єш нікому безкарно око на рецепшені, у кімнаті відпочинку чи у конференц-залі. Хоча ось цей останній пункт виконати тепер можна. Віртуально звісно. Справа в тому, що в Сан-Паулу агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, в яку може зіграти хто завгодно на платформі Steam чи на сайті агенції.

Гра під назвою WKSP Rumble є водночас і промокампанією, покликаною продемонструвати світові культуру Wieden+Kennedy. А в часи соціального дистанціювання вона ще й піднімає співробітникам бойовий дух.

Виглядає ця 8-бітна гра так:

У цій грі, розробленій студією Nukearts, в якості персонажів-бійців виступають геть усі співробітники Wieden+Kennedy São Paulo, а також два «зіркових гостя» – засновники агенції Ден Вайден та Девід Кеннеді. В описі бійця-аватара Девіда Кеннеді пишеться: «Його ім’я у нас на вхідних дверях написане. А тепер він вам його ще й на лобі виб’є».

У кожного персонажа є свої особливі прийоми, пов’язані з тією роботою, яку вони виконують в агенції. Наприклад, копірайтери кидаються словами, а художні директори погрожують звільненням. В грі можна побачити 11 локацій, кожна з яких відповідає певному реальному місцю в офісі агенції.

Гра як носій культури

«Підтримувати та передавати далі нашу внутрішню культуру вкрай важливо, – пояснив старший креативний директор Ренато Сімойнш (Renato Simões). – Ми хотіли зробити це за допомогою внутрішнього маркетингового заходу, який був би якомога менш нудним. Саме тому Wieden+Kennedy створила гру-файтинг. У рік соціального дистанціювання цей проєкт дозволив нам всім трохи зблизитися. Як людям, так і офісам у різних країнах».

А колега Сімойнша, Едуардо Ліма (Eduardo Lima), додав: «У Wieden+Kennedy головне – люди. Тому гра WKSP Rumble стала хорошим способом представити на ринку нашу агенцію, наших співробітників та нашу культуру. Вона також робить можливою унікальну та цікаву взаємодію в реальному часі між учасниками креативної команди агенції».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

В Україні відкрили перший онлайн-ресторан пам’яті жертв Голодомору

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору українська молодь створила онлайн-ресторан «Непораховані з 1932» («Uncounted since 1932»). Студенти Української академії лідерства приготували ...

Гостра тема святкового сезону 2020: п’ять кампаній до Дня усунення насильства проти жінок

Іноді необхідність лишатися вдома обертається суцільним жахом. Саме цю тему й піднімає ряд кампаній до Дня усунення насильства проти жінок.

Укрпошта випустила поштові марки з героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня»

Укрпошта спільно зі студією Animagrad (FILM.UA Group) 30 листопада представили поштовий випуск із героями мультфільму «Мавка. Лісова пісня», присвячений 150-річчю ...

Nebo ideas agency и магия кофе «Чорна Карта»

Nebo ideas agency выпустило новый магический ролик для бренда «Чорна Карта». В нем креативщики решили показать историю одного дворика итальянского ...

Сміття та футболки на все життя: що продавали британські екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020

Ці три екоініціативи у Чорну п’ятницю 2020 скористалися нагодою привернути увагу до пластикового забруднення, вуглецевих викидів та вимирання диких тварин.

https://creativity.ua/wp-content/uploads/2020/11/Hotspot-Commercial-Just-Dont-2-scaled.jpgDon’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Don’t come to Hotspot. Вчителі не радять йти до своєї школи

Arriba! створила ролик школи англійської мови Hotspot School of English, в якому відкрито заявила, в яких випадках не варто йти ...