Агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, перенісши в неї всіх своїх співробітників

Пандемія COVID-19 суттєво скоротила наше спілкування з колегами. Тепер з ними вже не побазікаєш під кулером для води. Не проведеш обідню перерву разом. Не підіб’єш нікому безкарно око на рецепшені, у кімнаті відпочинку чи у конференц-залі. Хоча ось цей останній пункт виконати тепер можна. Віртуально звісно. Справа в тому, що в Сан-Паулу агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, в яку може зіграти хто завгодно на платформі Steam чи на сайті агенції.

WKSP Rumble hed 2020 1 - Агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, перенісши в неї всіх своїх співробітників

Гра під назвою WKSP Rumble є водночас і промокампанією, покликаною продемонструвати світові культуру Wieden+Kennedy. А в часи соціального дистанціювання вона ще й піднімає співробітникам бойовий дух.

Виглядає ця 8-бітна гра так:

У цій грі, розробленій студією Nukearts, в якості персонажів-бійців виступають геть усі співробітники Wieden+Kennedy São Paulo, а також два «зіркових гостя» – засновники агенції Ден Вайден та Девід Кеннеді. В описі бійця-аватара Девіда Кеннеді пишеться: «Його ім’я у нас на вхідних дверях написане. А тепер він вам його ще й на лобі виб’є».

У кожного персонажа є свої особливі прийоми, пов’язані з тією роботою, яку вони виконують в агенції. Наприклад, копірайтери кидаються словами, а художні директори погрожують звільненням. В грі можна побачити 11 локацій, кожна з яких відповідає певному реальному місцю в офісі агенції.

Гра як носій культури

«Підтримувати та передавати далі нашу внутрішню культуру вкрай важливо, – пояснив старший креативний директор Ренато Сімойнш (Renato Simões). – Ми хотіли зробити це за допомогою внутрішнього маркетингового заходу, який був би якомога менш нудним. Саме тому Wieden+Kennedy створила гру-файтинг. У рік соціального дистанціювання цей проєкт дозволив нам всім трохи зблизитися. Як людям, так і офісам у різних країнах».

А колега Сімойнша, Едуардо Ліма (Eduardo Lima), додав: «У Wieden+Kennedy головне – люди. Тому гра WKSP Rumble стала хорошим способом представити на ринку нашу агенцію, наших співробітників та нашу культуру. Вона також робить можливою унікальну та цікаву взаємодію в реальному часі між учасниками креативної команди агенції».

WKSP Rumble 1 1 - Агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, перенісши в неї всіх своїх співробітників

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Хутро — криваве жлобство, цирк без тварин: в Україні проведуть перший інста-мітинг за тварин

В останні вихідні вересня гуманістичний рух UAnimals запрошує українців виходити на інста-мітинг за тварин. 25-27 вересня зоозахисники та усі охочі ...

Панголіни та кажани: дві кампанії на захист тварин, яким пандемія зіпсувала репутацію

Обидві кампанії доводять, що пандемії можна було б уникнути, якби всі тварини, не лише панголіни та кажани, могли спокійно жити в своєму природному ареалі.

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

Креативна агенція IAMIDEA створила нову комунікацію для «Будинку Іграшок»

За певний час «Будинок іграшок» став місцем вибору подарунків дітям переважно за великої, особливої нагоди. При цьому асортимент товарів величезний ...

Під стінами Верховної Ради встановили мистецьку інсталяцію «Йдеш у політику не одна»

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Подія відбулась у рамках запуску кампанії з підтримки гендерної ...

Діджиталізація білбордів: 10 прикладів інтерактивної digital outdoor реклами

Діджиталізація білбордів та їх широке застосування в маркетингу – не випадкова тенденція в умовах наростання популярності соцмереж та цифрових технологій.

Стартував проєкт «Екземпляри XX», присвячений літературно-мистецьким часописам минулого століття

Проєкт «Екземпляри XX. Літературно-мистецька періодика XX століття» спрямований на вивчення знакових періодичних видань про літературу і мистецтво XX століття, які ...