Агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, перенісши в неї всіх своїх співробітників

Пандемія COVID-19 суттєво скоротила наше спілкування з колегами. Тепер з ними вже не побазікаєш під кулером для води. Не проведеш обідню перерву разом. Не підіб’єш нікому безкарно око на рецепшені, у кімнаті відпочинку чи у конференц-залі. Хоча ось цей останній пункт виконати тепер можна. Віртуально звісно. Справа в тому, що в Сан-Паулу агенція Wieden+Kennedy створила гру-файтинг, в яку може зіграти хто завгодно на платформі Steam чи на сайті агенції.

Гра під назвою WKSP Rumble є водночас і промокампанією, покликаною продемонструвати світові культуру Wieden+Kennedy. А в часи соціального дистанціювання вона ще й піднімає співробітникам бойовий дух.

Виглядає ця 8-бітна гра так:

У цій грі, розробленій студією Nukearts, в якості персонажів-бійців виступають геть усі співробітники Wieden+Kennedy São Paulo, а також два «зіркових гостя» – засновники агенції Ден Вайден та Девід Кеннеді. В описі бійця-аватара Девіда Кеннеді пишеться: «Його ім’я у нас на вхідних дверях написане. А тепер він вам його ще й на лобі виб’є».

У кожного персонажа є свої особливі прийоми, пов’язані з тією роботою, яку вони виконують в агенції. Наприклад, копірайтери кидаються словами, а художні директори погрожують звільненням. В грі можна побачити 11 локацій, кожна з яких відповідає певному реальному місцю в офісі агенції.

Гра як носій культури

«Підтримувати та передавати далі нашу внутрішню культуру вкрай важливо, – пояснив старший креативний директор Ренато Сімойнш (Renato Simões). – Ми хотіли зробити це за допомогою внутрішнього маркетингового заходу, який був би якомога менш нудним. Саме тому Wieden+Kennedy створила гру-файтинг. У рік соціального дистанціювання цей проєкт дозволив нам всім трохи зблизитися. Як людям, так і офісам у різних країнах».

А колега Сімойнша, Едуардо Ліма (Eduardo Lima), додав: «У Wieden+Kennedy головне – люди. Тому гра WKSP Rumble стала хорошим способом представити на ринку нашу агенцію, наших співробітників та нашу культуру. Вона також робить можливою унікальну та цікаву взаємодію в реальному часі між учасниками креативної команди агенції».

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...

Ogilvy Warsaw

Ogilvy Warsaw та Lego пропонують відбудувати нову Польщу

У межах глобального позиціонування Lego «Відбудуй світ» Ogilvy Warsaw створив локальну рекламну кампанію, спрямовану на нову зростаючу генерацію поляків. У ...

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Автомобілебудівник Volvo назвав головний креш-тест

Креативна команда справді вирушила за Арктичне полярне коло, щоб зняти для Volvo відео про головний креш-тест сьогодення.