Немного истории в ролике Mercedes: от первых машин до электромобилей

Новый ролик, посвященный электромобилю Mercedes-Benz EQC, можно назвать заодно и клипом на новую песню «Blinding Lights» от The Weeknd.

Он открывается вопросом удивленного фаната и продолжается как краткая история автомобилей Mercedes. Первая поездка Карла Бенца в 1879 году. Рекорд скорости, поставленный в 1902 году Уильямом Вандербильтом. Эрнес Мерк, обошедшая гонщиков-мужчин в 1922 году. И нынешнее время – выпуск первой полностью электрической модели в 2019 году, когда все не на шутку обеспокоены меняющимся климатом.

Это видео от агентства Antoni Garage сочетает в себе два стиля, которые можно заметить в последних роликах Mercedes. Быстрая смена кадров под ритм музыки и впечатляющие исторические моменты.

И это неплохой способ показать место автомобиля в истории бренда.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Gamefabrique Games

Чотири поради, як брендам вдало інтегруватись у відеоігри

Коли відеоігри стали тривимірними, а їхні бюджети перевалили за сотні тисяч доларів, бренди побачили в іграх майданчик для промо. Вдалося ...

Карантинний проєкт Макса Зідентопфа: «бездонна» яма, присвячена Кім Кардаш’ян

Яма, присвячена Кім Кардаш’ян, тягнеться на кілька метрів вглиб землі, а на поверхні вона скидається на маленький вулкан.

Бренд Ojo de Tigre відкидає рекламні кліше у іронічній розмові режисера та клієнта

Режисер дещо змінив концепцію ролика для Ojo de Tigre, перетворивши усі рекламні кліше на комічний діалог, за ходом якого глядачам цікавіше спостерігати.

Аудиторія Facebook пішла на спад у шести обласних центрах України: дослідження plusone

За останні півроку у шести обласних центрах кількість користувачів Facebook зменшилась, але соцмережа продовжує активно рости завдяки невеликим містам. На ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.