Друг познается в рутине. Новая кампания OLd Spice

Производитель дезодорантов и гелей для душа Old Spice представил новые рекламные ролики о силе мужской дружбы, снятые в стиле фильмов экшен.

В центре сюжета — мужчины, которые спасают своих друзей, «павших братьев, которые лежат смиренно и разбито на поле битвы современной жизни». Один герой — фанат сериалов — проводит свой вечер за просмотром телевизора. Другой — недавно ставший папой — уже спит в 8 часов вечера в субботу. Третий — трудоголик — никак не может уйти с работы, доделывая отчет. Все эти парни не могут выбраться на встречу с друзьями в баре. Но на помощь приходит ближайший друг, который в лучших традициях фильмов экшен спасает их от рутины, порой используя супергеройскую силу и шпионские трюки.

Слоган — «Никогда не позволяй другу потерять внутренний кураж».

Автор кампании — агентство Wieden + Kennedy Portland.

Источник

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Зрозуміло та просто про мікрофлору: CF.Digital розробили сайт для «Лактіалє» від АТ «Фармак»

Як відомо, пробіотики —  живі мікроорганізми, які необхідні людині для підтримки здорової мікрофлори та міцного імунітету. «Лактіалє» — лінійка пробіотиків, яка ...

Владислава Денис — нова президентка клубу ADC*UA

Новою президенткою клубу Арт-директорів України (ADC*UA) стала Владислава Денис, креативна директорка Cheil Ukraine. Владислава є членкинею клубу ADC*UA з 2013 ...

Vodafone демонструє можливості 5G, скеровуючи на трасі незрячого майстра велоспорту

Vodafone встановила власну 5G-антену так, щоб сигнал лишався сильним впродовж всього відрізка дороги, якою збиралися провести незрячого майстра велоспорту.