«Май повагу до тітоньки», – каже реклама філіппінської мережі пекарень Julie’s

Події ролика для мережі пекарень Julie’s розгортаються у спортзалі, де немолоді тітоньки спокійно вправляються собі перед дзеркалом.

Фантастична подорож та цілий натовп Сьюзен: Zillow запускає нову кампанію

Зловісними ландшафтами сервіс із продажу нерухомості Zillow показав страх перед переїздом, коли дорога до нового дому – то справжня фантастична подорож.

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

IKEA зображає домівки як крихітні (і екологічні) всесвіти

Наші домівки, навіть крихітні, стали офісами, школами, спортзалами, ресторанами та кінотеатрами і, як показує IKEA, перетворилися на справжні всесвіти.

Онлайн-платформа для обміну вітаннями Moonpig згадала про своїх маскотів-поросят

Скільки у платформи Moonpig призначень, стільки буде й поросят. Комусь до вподоби порося-динозавр, комусь – порося-супергерой, а ще комусь – порося-авокадо.

Телепортація в Тасманове море: МакДональдз показує, звідки береться риба

Цей ролик про те, звідки беруться інгредієнти, – непоганий спосіб показати доволі складну річ. Тобто переконати людей, що навіть у фастфуді є щось їстівне.

Ефект доміно в кампанії Domino’s

Режисер поставився до проєкту з великим ентузіазмом, стверджуючи, що він просто не міг пройти повз завдання, де є водночас і Domino’s Pizza і доміно.

Риба ваших кошмарів – тунець (чи принаймні його філіппінська реклама)

Химерна філіппінська реклама показала, яким сюрреально спокусливим може бути тунець. Заради нього навіть домашній гекон ладен зламати час і простір.

Про любов та дорослішання: організація L’Arche розповідає історію дитини з синдромом Дауна

У світі цього хлопчика є і любов та підтримка матері, і кохання всього його життя, і шкільний ворог… А от батько покинув їх, щойно дізнався про діагноз.

Людина-мотоцикл продовжує мчати дорогою в рекламі страхової компанії Progressive

Що приємно, у цьому відео, створеному Arnold Worldwide та Ruckus Films, пан Мотавр наспівує дещо інше, ніж типовий байкерський гімн Born to Be Wild.

Великому вибору – велику сцену: компанія Serviceplan рекламує свій пакет стрімінгових сервісів

Це відео ілюструє найхарактерніші принади кожного із запропонованих стрімінгових сервісів та можливість вільно перемикатися між ними.

Прострибати на скакалці через усе місто: в новій рекламі Apple виступив чемпіон з дабл-датчу

Цього року головний герой ролика Apple AirPods вирушає через усе місто, стрибаючи на скакалці (або на будь-чому, більш-менш на неї схожому).