Академія «Делойт» відкрила навчальний сезон з новими програмами у сфері бізнес-освіти. Всі програми Академії «створені бізнесом для бізнесу». Це означає, що всі курси викладають досвідчені практикуючі фахівці: відомі підприємці та топ-менеджери великих українських і міжнародних компаній і банків.

«Ми бачимо своє головне завдання в тому, щоб дати слухачам набір ефективних інструментів збільшення вартості бізнесу. І не просто абстрактних академічних знань, а саме інструментів, які можуть бути застосовані на практиці прямо зараз. Думаю, що сильний склад викладачів, поєднаний з експертизою і репутацією “Делойт” призведе до успіху», — говорить директор Академії Іван Компан, фінансовий консультант з 25-річним стажем, який в минулому керував великими інвестиційними та консультаційними компаніями.

Зростання попиту на бізнес-освіту — стійкий глобальний тренд. Загальний обсяг міжнародного ринку бізнес-шкіл, за даними Financial Times, зараз складає більше $2 млрд, він виріс на 20% за 5 років. Академія активно працює над тим, щоб українці могли стати частиною цього тренду, отримуючи необхідні знання в сучасному освітньому форматі і на основі методологій, на практиці перевірених провідними бізнес-школами світу.

Основна частина навчання здійснюється через аналіз різних ситуацій з діяльності реальних компаній, міжнародних та українських. Більш того, з огляду на досвід викладачів, слухачі можуть дізнатися про цікаві факти діяльності компаній і прийняті стратегічні рішення, фактично, з першоджерел.

«Одне з важливих завдань Академії — створення спільноти справжніх професіоналів у найрізноманітніших галузях підприємницької діяльності. Коли я говорю “спільнота”, то маю на увазі наших викладачів, слухачів, а також колишніх і нинішніх співробітників “Делойт”. Це сотні блискуче освічених і підготовлених людей, об’єднаних спільною метою — бути професіоналами в своїй справі. Впевнений, що такому товариству під силу змінити майбутнє нашої країни на краще», — формулює цілі та завдання Академії її операційний менеджер Микола Рибчинський.

Новий навчальний сезон в Україні стартував восени 2019 року. Зараз для реєстрації доступні понад 15 різноманітних курсів. Ще більше тематик є в корпоративному закритому форматі навчання. Тривалість кожного з курсів — від 1 до 3 повних днів. Заняття проводяться у зручний для слухачів час. Всі курси ведуть практики, які діляться своїм досвідом, реальними прикладами з бізнесу і порадами. Навчальні курси йдуть цілий рік.

Преміум-продукт Академії — програма «Крок до вершини», на яку ще можливо зареєструватися. Програма розрахована на представників малого та середнього бізнесу, менеджерів середньої ланки великих компаній, фахівців високої кваліфікації і досвідчених підприємців. Вона складається з 12 освітніх модулів, включаючи такі напрямки:

  • бізнес-інновації та управління змінами,
  • фінанси та облік,
  • цифрові трансформації,
  • стратегічний маркетинг та продажу,
  • стратегічне планування,
  • лідерство.

Прослуховування і здача тестів з 9 модулів дозволяє отримати сертифікат про успішне проходження програми. Формат навчання дає можливість прослуховувати окремі курси незалежно один від одного.

В календарі академії — курси й програми, заплановані на найближче півріччя.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

7 речей, які можуть з’явитися у домівках після пандемії

Онлайн-журнал Dezeen, найкраще медіа про архітектуру за версією The Independent, опублікував роздуми українського архітектора Сергія Махно про те, як можуть ...

UNIT.City запустив серію безкоштовних освітніх проєктів

Чотири нові проєкти покликані об’єднувати людей, які залишаються вдома, роблячи важливі знання доступними та відкриваючи світ нових можливостей віртуальної взаємодії. ...

[М] #stayhome HD

MEGOGO запустив інтерактивний канал, який закликає бути вдома

На медіасервісі MEGOGO розпочав мовлення інтерактивний канал [М] #stayhome HD, який зібрав найдобріші фільми про дружбу та любов. Канал мовитиме ...

9 місяців від концепції до полиці: як дизайнеру не здутися в довгих проєктах

В агентстві Dozen ми часто робимо великі, довгострокові проєкти, такі як «Чумак», «Водный мир», «Флінт», «Жайвір», «Старт». Багато з них ...

Як агенція може працювати без офісу

Агенції Volontaire спокійно вдається працювати без офісу ще з 2018 року. Такий досвід дистанційної роботи може бути корисним і для інших організацій.

Радіо Скорбота

Комедія та іронія на «Радіо Скорбота», або Історія про радіо, яке насправді подкаст

«Бігати за кожним і запевняти, що ми не радіо для самогубців — це смішно», — розповідають Василь Колісник та Сашко ...