Підсумки першого дня LIONS Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Кожен день онлайн-заходу LIONS Live, який відбувається впродовж цього тижня, завершується підведенням підсумків від досвідчених креаторів та легенд креативної індустрії. Кожен з них формулює п’ять ключових інсайтів, які варто винести для себе з тематичних сесій цього дня. Підсумки першого дня LIONS Live було підведено Аною Анджелік (Ana Andjelic), яку журнал Forbes нещодавно назвав однією з найвпливовіших CMO світу. Ана Анджелік спеціалізується на розбудові сучасних, орієнтованих на бренд компаній. Ось ті інсайти, які на її думку, є найважливішими з усього, що обговорювалося протягом першого дня LIONS Live.

Командний дух

Коли мова йшла про роботу в команді, неодноразово наголошувалося, що зараз починає вкорінюватися принципово інша модель лідерства. Для неї властива людяність, емпатія, доброта та здатність пробачати. Всі ці якості Ана Анджелік могла спостерігати особисто, працюючи з різними компаніями.

Загалом сучасна корпоративна культура:

  • Є менш індивідуальною і більш комунальною;
  • Замість закликів «просто зроби це» частіше нагадує «не жертвуй щастям та здоров’ям, щоб зробити це»;
  • Замість того, щоб створювати «героїв-одинаків», каже «ми всі – герої».

5 принципів сучасної корпоративної культури

Довіра

Довіряйте людям, з якими ви працюєте. Вірте в них і в те, що вони добре впораються зі своєю частиною роботи.

Особливо важливою така довіра є зараз, коли команда часто працює не вся разом в одному офісі, а віддалено.

Повага

Намагайтеся зрозуміти інших та прислухатися до їх точки зору. Не втрачайте здатності до емпатії та майте повагу до думок, відмінних від вашої.

Саме повага в команді є запорукою справжньої мультикультуральності, про яку останнім часом так багато говорять.

Незалежність

Дайте людям можливість діяти по-своєму. Не нав’язуйте іншим шаблони, а натомість дозвольте їм самим приймати рішення щодо своєї роботи. Так, певні рамки є необхідними, але вони не повинні виключати можливість імпровізації.

Співпраця

Вкрай важливо регулярно збиратися разом та вислуховувати всі зацікавлені в роботі сторони: від креативного директора до гендиректора, від клієнта до молодшого копірайтера.

Необхідно, щоб спільні цілі поділяли всі і кожен мав право голосу щодо вибору напрямку, у якому розвиватися.

Доброта

Не слід нападати на тих, хто припустився помилки. Натомість необхідно створювати таку атмосферу, де люди не бояться йти на ризик, а до помилок ставляться з розумінням.

Здатність до доброти

Підводячи підсумки першого дня LIONS Live, Ана Анджелік була найбільше вражена тим, як часто лунали заклики бути добрішими.

Наприклад, директор з маркетингу PepsiCo зазначає: «Тепер я завжди питаю колег, як у них справи. Це – моє перше питання: як справи вдома».

Ана Анджелік переконана, що від такого ставлення не варто відмовлятися й надалі. Ми повинні замислюватися про те, як бути добрішими лідерами, проявляти більше емпатії та піклуватися одне про одного і про споживачів. Зокрема необхідно повсякчас питати себе: чи допомагають споживачам результати нашої праці, як ми співпрацюємо зі спільнотами та як допомагаємо їм.

Підсумки першого дня LIONS Live від Ани Анджелік, однієї з найвпливовіших CMO світу

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Серія онлайн-нетворкінгів «Креативної Європи»

Національні бюро програми ЄС «Креативна Європа» з України, Латвії, Італії, Іспанії та Нідерландів організовують серію онлайн-нетворкінгів для представників культурних та ...

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Мистецьке непорозуміння: в Сеулі пара домалювала графіті вартістю в півмільйона доларів

На виставці сучасного мистецтва в Сеулі молода пара вирішила домалювати одну з картин, що знаходилася в експозиції. Графіті американського художника ...

AIFF Talent Meetings — онлайн-події для всіх, хто цікавиться кіновиробництвом

Фестиваль «Незалежність» спільно з America House запрошують на AIFF Talent Meetings — серію онлайн майстер-класів для всіх, хто цікавиться виробництвом кіно. Спікери AIFF ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.