Сервіс онлайн-навчання Coursera підбив підсумки 2020 року та визначив найпопулярніші навчальні курси цього непростого кризового року

Сервіс онлайн-навчання Coursera підбив підсумки 2020 року та визначив найпопулярніші навчальні курси цього непростого кризового року. Перелік курсів-рекордсменів яскраво ілюструє ті зміни та тенденції, які спричинила пандемія та які, скоріше за все, збережуться та навіть зростатимуть у новому році.

У 2020 році до навчання в інтернеті звернулася рекордна кількість людей як до джерела надії, стимулів для зростання та пошуків способів зміцнення психологічної стійкості на тлі економічної невизначеності, а також негативних змін в навчанні та роботі, спричинених пандемією. З березня на Coursera було зареєстровано понад 69 мільйонів слухачів. Це приблизно на 430% більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найпопулярніші навчальні курси року Coursera свідчать, що учні перш за все прагнуть отримати контроль над своїм психічним здоров’ям, краще зрозуміти COVID-19, розвинути відповідні професійні навички та переслідувати особисті пристрасті.

Сервіс онлайн-навчання Coursera підбив підсумки 2020 року

Пріоритетність психічного здоров’я

Коли пандемія почала впливати на повсякденне життя, учні шукали шляхи управління своїм психічним здоров’ям. Особливо зріс попит зріс на курс «Наука бути щасливими» від Єльського університету, який окреслює підкріплені дослідженнями способи підвищення особистого щастя та встановлення більш продуктивних звичок. Минулого року курс «Наука бути щасливими» зібрав понад 2,5 мільйона учнів і визнаний найпопулярнішим курсом Coursera 2020 року.

Боротьба з COVID-19 — поради найкращих експертів

Слухачі Coursera прагнули краще зрозуміти COVID-19 за допомогою курсів, які проводили провідні медичні експерти. «COVID-19 відстежування контактів» від Університету Джона Гопкінса та Bloomberg був другим за популярністю курсом цього року. Він задовольнив нагальну потребу в галузі охорони здоров’я, виклавши основи відстеження контактів. Кілька урядів штатів, зокрема, штат Нью-Йорк, використовували рекомендації курсу Інституту Джонса Гопкінса як вимогу, яку слід враховувати для відстеження контактів. З травня 2020 року курс пройшли 550 тисяч слухачів, а більше одного мільйона навчаються на курсі в даний момент.

Інші навчальні курси, пов’язані з COVID-19, які не увійшли до списку 10 найкращих, але були популярними серед учнів: «Наука має значення: давайте поговоримо про COVID-19» від Імперського коледжу в Лондоні, «Боротьба з COVID-19 питання епідеміології» від Університету Джона Хопкінса та «COVID-19: Що потрібно знати» від Osmosis.

Інвестування у професійні навички

Багато хто усвідомлює, що кризовий рік спричинив або спричинить незабаром докорінну зміну характеру роботи. Вчені Чиказького університету підрахували, що COVID-19 призведе до скорочень у середньому 32-42% працівників, а сучасні технології замінять у найближчі роки багато мільйонів людей. Тому люди вже сьогодні шукають шляхи для формування нових професійних навичок, особливо в галузі бізнесу, технологій та науки про big data.

Не дивно, що курси «Програмування для всіх (Початок роботи з Python)» Університету штату Мічиган та «Машинне навчання» зі Стенфорду були одними з найпопулярніших курсів 2020 року. «Англійська мова для розвитку кар’єри» з Університету Пенсільванії також увійшла до глобального списку і є майже у всіх списках курсів для окремих країн, які прагнуть бути більш активними на міжнародних ринках.

Вивчення особистих пристрастей

Маючи більше часу вдома, слухачі більше уваги приділяли курсам, які відповідали їхнім особистим інтересам. Вони досліджували людський мозок за допомогою таких курсів, як «Навчання вчитися» від Університету Макмастерата в Сан-Дієго та «Вступ до психології» з Єльського університету, занурювавлися в тонкощі корейської мови та каліграфії «Хангеул», яку пропонував університет Йонсей. Загалом, різко зросла кількість слухачів курсів мистецтв та гуманітарних наук, вивчення мов та соціальних наук.

Список найпопулярніших навчальних курсів світу в 2020 році:

  • «Наука бути щасливими» від Єльського університету;
  • «COVID-19 відстежування контактів» від Університету Джона Хопкінса;
  • «Програмування для всіх» від Мічиганського університету;
  • «Комп’ютерне навчання» від Стенфордського університету;
  • «Наука про те, як вчитися: ментальні навички, які допоможуть вивчити складні предмети» від Університету МакМастера та Каліфорнійського університету Сан-Дієго;
  • «Англійська мова для кар’єрного розвитку» від Університету Пенсильванія;
  • «Фінансовий ринок» від Єльського університету;
  • «Перші кроки в корейській мові» від Університету Йонсен;
  • «Вступ до психології» від Єльського університету;
  • «Як писати ділові листи англійською мовою» від Технологічного університету Джорджії.

Джерело


А ми нагадуємо, що до 11 січня 2021 року можна зареєструватись на відбір до Genesis Media School — безкоштовного авторського курсу Genesis про роботу медіа. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Терміново! Фестиваль креативності «Каннські Леви» 2021 року пройде лише онлайн

Організатори Міжнародного фестивалю креативності «Каннські Леви» оголосилили, що фестиваль цього року пройде лише онлайн. Команда LIONS заявила, що офлайн-подія у ...

Французькі дизайнери запропонували робити з жувальної гумки коліщата для скейтів

Проєкт пропонує циркулярну систему, яка дозволяє збирати в містах шматочки жувальної гумки і робити з неї кольорові коліщата для скейтбордів.

Нові та чудернацькі модні колекції: вбрання для людей, тварин і рослин

Щось із такого вбрання для людей, тварин і рослин є жартом, щось – результатом розвитку товарів для домашніх улюбленців, а щось – високим мистецтвом.

«360 хвилин про театр» — нам є, про що сказати!

8 квітня, з 12:00 до 18:00 триватиме онлайн-марафон для театралів та глядачів — «360 хвилин про театр». Понад 360 днів, нарівні зі світовим, український театр перебуває у кризі, ...

Національний відбір на #ViralCreativeExpress 2021 розпочато

Клуб арт-директорів України ADC*UA запрошує всіх молодих креаторів взяти участь у Національному відборі на європейську програму ADC Europe — #ViralCreativeExpress ...

Сильвестр Сталлоне зніме фільм про братів Кличків

Сильвестр Сталлоне зніме фільм «Брати-легенди», присвячений Віталію та Володимиру Кличкам. Герой серіалу «Роккі» виступить режисером і сценаристом стрічки. Спочатку зйомки ...