Сервіс онлайн-навчання Coursera підбив підсумки 2020 року та визначив найпопулярніші навчальні курси цього непростого кризового року

Сервіс онлайн-навчання Coursera підбив підсумки 2020 року та визначив найпопулярніші навчальні курси цього непростого кризового року. Перелік курсів-рекордсменів яскраво ілюструє ті зміни та тенденції, які спричинила пандемія та які, скоріше за все, збережуться та навіть зростатимуть у новому році.

У 2020 році до навчання в інтернеті звернулася рекордна кількість людей як до джерела надії, стимулів для зростання та пошуків способів зміцнення психологічної стійкості на тлі економічної невизначеності, а також негативних змін в навчанні та роботі, спричинених пандемією. З березня на Coursera було зареєстровано понад 69 мільйонів слухачів. Це приблизно на 430% більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Найпопулярніші навчальні курси року Coursera свідчать, що учні перш за все прагнуть отримати контроль над своїм психічним здоров’ям, краще зрозуміти COVID-19, розвинути відповідні професійні навички та переслідувати особисті пристрасті.

Сервіс онлайн-навчання Coursera підбив підсумки 2020 року

Пріоритетність психічного здоров’я

Коли пандемія почала впливати на повсякденне життя, учні шукали шляхи управління своїм психічним здоров’ям. Особливо зріс попит зріс на курс «Наука бути щасливими» від Єльського університету, який окреслює підкріплені дослідженнями способи підвищення особистого щастя та встановлення більш продуктивних звичок. Минулого року курс «Наука бути щасливими» зібрав понад 2,5 мільйона учнів і визнаний найпопулярнішим курсом Coursera 2020 року.

Боротьба з COVID-19 — поради найкращих експертів

Слухачі Coursera прагнули краще зрозуміти COVID-19 за допомогою курсів, які проводили провідні медичні експерти. «COVID-19 відстежування контактів» від Університету Джона Гопкінса та Bloomberg був другим за популярністю курсом цього року. Він задовольнив нагальну потребу в галузі охорони здоров’я, виклавши основи відстеження контактів. Кілька урядів штатів, зокрема, штат Нью-Йорк, використовували рекомендації курсу Інституту Джонса Гопкінса як вимогу, яку слід враховувати для відстеження контактів. З травня 2020 року курс пройшли 550 тисяч слухачів, а більше одного мільйона навчаються на курсі в даний момент.

Інші навчальні курси, пов’язані з COVID-19, які не увійшли до списку 10 найкращих, але були популярними серед учнів: «Наука має значення: давайте поговоримо про COVID-19» від Імперського коледжу в Лондоні, «Боротьба з COVID-19 питання епідеміології» від Університету Джона Хопкінса та «COVID-19: Що потрібно знати» від Osmosis.

Інвестування у професійні навички

Багато хто усвідомлює, що кризовий рік спричинив або спричинить незабаром докорінну зміну характеру роботи. Вчені Чиказького університету підрахували, що COVID-19 призведе до скорочень у середньому 32-42% працівників, а сучасні технології замінять у найближчі роки багато мільйонів людей. Тому люди вже сьогодні шукають шляхи для формування нових професійних навичок, особливо в галузі бізнесу, технологій та науки про big data.

Не дивно, що курси «Програмування для всіх (Початок роботи з Python)» Університету штату Мічиган та «Машинне навчання» зі Стенфорду були одними з найпопулярніших курсів 2020 року. «Англійська мова для розвитку кар’єри» з Університету Пенсільванії також увійшла до глобального списку і є майже у всіх списках курсів для окремих країн, які прагнуть бути більш активними на міжнародних ринках.

Вивчення особистих пристрастей

Маючи більше часу вдома, слухачі більше уваги приділяли курсам, які відповідали їхнім особистим інтересам. Вони досліджували людський мозок за допомогою таких курсів, як «Навчання вчитися» від Університету Макмастерата в Сан-Дієго та «Вступ до психології» з Єльського університету, занурювавлися в тонкощі корейської мови та каліграфії «Хангеул», яку пропонував університет Йонсей. Загалом, різко зросла кількість слухачів курсів мистецтв та гуманітарних наук, вивчення мов та соціальних наук.

Список найпопулярніших навчальних курсів світу в 2020 році:

  • «Наука бути щасливими» від Єльського університету;
  • «COVID-19 відстежування контактів» від Університету Джона Хопкінса;
  • «Програмування для всіх» від Мічиганського університету;
  • «Комп’ютерне навчання» від Стенфордського університету;
  • «Наука про те, як вчитися: ментальні навички, які допоможуть вивчити складні предмети» від Університету МакМастера та Каліфорнійського університету Сан-Дієго;
  • «Англійська мова для кар’єрного розвитку» від Університету Пенсильванія;
  • «Фінансовий ринок» від Єльського університету;
  • «Перші кроки в корейській мові» від Університету Йонсен;
  • «Вступ до психології» від Єльського університету;
  • «Як писати ділові листи англійською мовою» від Технологічного університету Джорджії.

Джерело


А ми нагадуємо, що до 11 січня 2021 року можна зареєструватись на відбір до Genesis Media School — безкоштовного авторського курсу Genesis про роботу медіа. 

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Портрети, обірвані, як життя. Художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жінок-жертв домашнього насильства

Британська художниця Холлі Рінґроуз створила портрети жертв домашнього насильства. Таким чином вона вшанувала пам’ять жінок, убитих їхніми колишніми чи нинішніми ...

В Америці створили Da Vinci of Debt — найдорожчу інсталяцію в історії мистецтва

Американський пивний бренд Natural Light установив композицію Da Vinci of Debt («Да Вінчі в борг») у залі центрального вокзалу в ...

Concept Store_1

ПриватБанк і Mastercard відкрили перше в Україні цифрове банківське відділення у Києві

ПриватБанк та Mastercard відкрили в центрі Києва перше в Україні повністю цифрове банківське відділення — Concept Store. Воно працює без ...

«Креативна Європа»: 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

«Креативна Європа» святкує 30 років підтримки європейської кіно- та аудіовізуальної індустрії

Вже 30 років підпрограма «МЕДІА», яка з 2014 року реалізується в рамках програми ЄС «Креативна Європа», підтримує європейський кіно- та ...

Український ілюстратор Сергій Майдуков створив ілюстрацію для статті The Guardian

Відомий український ілюстратор Сергій Майдуков, який малює для таких видань, як The New Yorker і The New York Times, проілюстрував статтю ...

Lego запустить власну версію TikTok для іграшкових фігурок

Користувацьким інтерфейс Vidiyo складається не з віртуальних кнопок та слайдерів, а з цілком реальних кубиків та іграшкових фігурок.