«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність для митців, або Як отримати 3 тис. євро на розширення професійних контактів».

Ви — митець і маєте бажання організувати міжнародний проєкт, але у вас поки немає закордонних контактів? Якщо ви хотіли б відвідати резиденцію у європейській країні або підвищити власний мистецький рівень через колаборацію із міжнародними колегами, то маємо для вас гарні новини! Європейська програма мобільності i-Portunus може допомогти вам реалізувати задумане, ще й надати на це грошову підтримку.

Саме зараз вона має 2 відкриті конкурси для діячів культури, які працюють у секторі музики та культурної спадщини, та пропонує гранти в розмірі до 3 тис. євро. Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, яка фінансує дану програму мобільності, 25 лютого проведе безкоштовний онлайн-воркшоп «Міжнародна мобільність для митців, або Як отримати 3 тис. євро на розширення професійних контактів», та розкаже усі деталі участі. 

Коротко про воркшоп

На заході будуть розглянуті можливості, які надає програма, умови участі, список потрібних документів для заявки та вимоги до самої мобільності. Крім того, разом з запрошеними гостями учасники воркшопу зможуть обговорити правила пошуку закордонних партнерів, корисні міжнародні конференції та шоукейси для відвідування, а також особисті правила налагоджування контактів із європейськими колегами.

Так, Ірина Горбань, менеджерка «ДахаБраха», найуспішнішого українського гурту на світовій арені, розкаже про особливості роботи зі сферою традиційної етномузики, актуальність розвитку професійних контактів. Також вона поділиться рекомендаціями, як використати міжнародні поїздки з максимальною користю.

Друга гостя заходу — Наталія Мусієнко — членкиня загальноєвропейської федерації асоціацій «Європа Ностра», яка працює із темою культурної спадщини. Вона розкаже про можливості отримати європейську підтримку для українських представників та про використання мобільності для напрацювання професійних контактів у сфері культурної спадщини.

Увага! Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.  

  • Коли — 25 лютого, 13:00-14:00
  • Де — онлайн

Кому буде цікаво?

  • композиторам, музикантам та виконавцям (жанри: класична музика, джаз та представникам традиційних музичних жанрів, як-то етномузика);
  • митцям, креаторам та спеціалістам, які активно працюють у секторі культурної спадщини.

Воркшоп безкоштовний за умови попередньої реєстрації до 14:00 24 лютого. Підтвердження реєстрації та лінк доступу до заходу отримають перші 100 осіб на свою поштову скриньку. 

«Креативна Європа» організовує відкритий воркшоп «Міжнародна мобільність для митців»

Читайте також нашу добірку актуальних на сьогодні конкурсів, стипендій та навчальних курсів, які, можливо, стануть для багатьох вирішальним пунктом на креативному шляху.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Оголошено півфіналістів та експертів докторинг-майстерні PITCH UA 3

Третій сезон конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну PITCH UA стрімко набирає обертів. Цього року до PITCH ...

X-Ray

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

2020 рік зруйнував усі плани, змусив дивитися на світ інакше, відкрив нові грані бізнесу. У 2020 році неважливі брифи. Адаптуйся ...

Безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe: Як українцям працювати на іноземних ринках

25 лютого о 10:00 відбудеться безкоштовний онлайн-саміт Beyond Eastern Europe, організований компанією Payoneer. Понад десять експертів в області бізнесу та ...

Google запустив новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture» для школярів, вчителів та батьків

Google запускає новий проєкт «Навчайтеся разом з Google Arts & Culture». Мета проєкту — допомогти вчителям, учням та їхнім батькам ...

Останній випуск Twój Weekend: «Каннські Леви» представили чи не найдивнішу платформу для соціальної кампанії

Агенція YMLY&R Poland у своїй кампанії на підтримку гендерної рівності звернулися до всієї країни з, мабуть, найнезвичнішої платформи для такої комунікації.

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...