KMW GLOBAL MARATHON оголошує спікерів національної дискусії «Сила креативу»

Вже за 5 днів стартує міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK Global Marathon, що вже вдесяте організовує компанія Media Resources Management, цього року — за підтримки Українського культурного фонду — форум проходитиме в онлайн-форматі та участь у ньому абсолютно безкоштовна з будь-якої точки світу; реєстрація триває.

Спікери та гості

Захід розпочнеться 14 вересня, у понеділок, о 10:00, національною секцією «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в Україні», яку буде присвячено аналітичному огляду української медіа індустрії у ключових подіях, кейсах та цифрах. У панельній дискусії візьмуть участь:

  • Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України,
  • Вікторія Ярмощук, CEO FILM.UA Group,
  • Євгеній Бондаренко, директор холдингу «Медіа Група Україна»,
  • Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Модеруватиме дискусію Анастасія Рахманіна, головна редакторка Media Business Reports (MBR), провідного українського інформаційно-аналітичного видання та партнера форуму.

KMW In creativity we trust post UA - KMW GLOBAL MARATHON оголошує спікерів національної дискусії «Сила креативу»

Теми дискусії

Темою обговорення стане об’єднання гравців медіаіндустрії спільною стратегією розвитку та розбудова ефективної екосистеми галузі на національному рівні, аби Україна зайняла впевнені позиції на міжнародному ринку. Україна довела свою конкурентоспроможність успішними кейсами, її переваги перед іншими країнами виробництва контенту не підлягають сумнівам — це вигідне географічне розташування та розмаїття локацій для зйомок, оновлена законодавча база та запуск системи cash rebates, розвинена мережа компаній, що забезпечують найвищу якість створення та дистрибуції контенту, унікальні таланти із непересічними ідеями та історіями. Та чому ж іще зарано говорити про сталий розвиток аудіовізуальної індустрії в Україні, навіть поза обмеженнями, впровадженими для боротьби з COVID-19? Як наша країна може стати надійним гравцем на світовій індустріальній мапі? Спікери разом шукатимуть відповіді на ці питання та спробують окреслити всі складові, необхідні для формування ефективної бізнес-системи в українській індустрії контенту.

Національна дискусія «Сила креативу. Як побудувати стійку екосистему аудіовізуального бізнесу в Україні» відкриватиме 10-ий ювілейний KYIV MEDIA WEEK Global Marathon, далі у програмі — вичерпні аналітичні огляди медіаіндустрій Азії, Східної, Центральної та Західної Європи, Великої Британії, США та Канади, Латинської Америки. До програми долучаться справжні зірки глобальної аудіовізуальної галузі з різних куточків планети.

Як взяти участь

Участь в онлайн форумі – безкоштовна

Стежте за новинами в соцмережах: Facebook, Instagram

Media Business Reports (MBR) є головним інформаційно-аналітичним партнером KYIV MEDIA WEEK та платформою онлайн-трансляції форуму.

Генеральний партнер KMW — Канал «Україна».


Також нагадуємо, що цього року онлайн-захід LIONS Live відбудеться ще раз 19–23 жовтня. Жовтнева програма LIONS Live робитиме акцент на практичні поради, покликані допомогти кар’єрному зростанню, реформувати бізнес та за допомогою креативності посприяти прогресу. Отримати доступ до жовтневого LIONS Live, так само як і минулого разу, можна безкоштовно з усіх куточків світу.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Nebo на культурній орбіті: технології non stop, зіткнення галактик і трішки ще про Київ

In Nebo ideas agency we don’t say «hey, there!», we say «Привіт, земляни!» and I think thats beautiful. Упевнені, ви здогадалися, ...

Популяризатор музики, мистецтва, екології, або 10 причин унікальності Respublica FEST

Сьогодні стартував ювілейний Respublica FEST. Він став єдиним фестивальним заходом великого масштабу, що пройде в Україні цьогоріч. 2020-й поставив перед ...

Creative Digest CIAU. Випуск #008

Кампанія з виявлення фейків. Новий спосіб турботи про екологію. Оновлені функції Facebook. Та повернення LIONS Live! Чао, креатори! В ефірі ...

«Креативна Європа» в Україні проведе серію онлайн-нетворкінгів Matchmaking with Creative Europe

Цієї осені 12 національних бюро програми ЄС «Креативна Європа» з усього континенту об’єднають зусилля, щоб побудувати нові зв’язки між представниками ...

Lynxlive_1

Фестиваль креативності Dubai Lynx проведе в жовтні онлайн-захід Lynx Live Virtual

Онлайн-захід Lynx Live Virtual відбуватиметься 5–7 жовтня. В цей час платформа LIONS Live зосередить свою увагу на контенті, пов’язаному з регіоном MENA.

Ukrainian Young Book Design Awards-2020 оголосив переможців

У 2019 році видавництво «Основи» разом зі студією L / Y (колишня Hooga.design) започаткували міжнародний конкурс книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards. Цього ...