Авторський навчальний проект Наталії Синєпупової Fundamentals of Composition

School of Visual Communication за підтримки програми НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти — програми Українського культурного фонду оголошує старт Авторського навчального проекту Наталії Синєпупової “Fundamentals of Composition”.

Проект складається з трьох складових — серії практичних воркшопів, публікації книги (навчального посібника) і дистанційного курсу.

З 13 липня — по 31 серпня у Києві на на навчальній площадці School of Visual Communication відбудеться 12 експериментальних воркшопів: 13-14 липня; 20-21 липня; 27-28 липня; 4 серпня; 10-11 серпня; 17 серпня; 25 серпня; 31 серпня.

Дизайнери, митці, медіа-артисти, фотографи, урбаністи, архітектори, креативні фахівці, які працюють або планують почати роботу в креативних областях, або в креативному підприємництві, розроблятимуть нестандартні рішення та шукатимуть нові художні сенси, форми та образи.

У результаті роботи протягом двох літніх місяців, всі учасники воркшопів, створять і презентують свій авторський проект-дослідження візуальної мови, інструментів і методів композиції, проблем візуальних кодів порядку і хаосу, які існують у візуальних коммуніаціях.

Участь в воркшопах буде хорошою можливістю спільно попрацювати в колаборації, краще комунікувати і розуміти один одного, всім разом на наше оточення, позитивно впливати на візуальну середу.

Наразі у School of Visual Communication відбувається open call до участі у проекті

Також підсумком проекту стануть безкоштовне розміщення дистанційного курсу на майданчику відкритої on-line освіти; автограф-сесія та передача книг у бібліотеки профільних ВНЗ, художніх шкіл, студій, та учасникам воркшопів; публічний звіт-презентація Наталії Синепупової про те як реалізовувався проект, та особливості роботи та партнерства з фондом УКФ.

Практична цінність всього проекту — формування фундаментальних знань, вмінь, навичок і професійних компетентностей у представників професійної сфери, які формують український дизайн і візуальну культуру.

Метою проекту є підготовка креативних фахівців, які працюють і планують почати роботу в дизайні, мистецтві, нових медіа, фотографії, креативних областях підприємництва, до проектної та творчої діяльності з урахуванням запитів і вимог сьогоднішнього глобального професійного ринку.

Учасники проекту отримають:

⬛️ Фундаментальні знання, вміння, навички і професійні компетентності з композиції;

⬛️ Можливість спільно попрацювати в колаборації;

⬛️ Зможуть краще комунікувати і розуміти один одного, спираючись на системні знання та позитивно впливати на візуальне середовище та сприяти його розвитку.

Підсумком проекту стануть :

? Публічний звіт-презентація Наталії Синепупової;

? Автограф-сесія та передача книг у бібліотеки
профільних ВНЗ, художніх шкіл та студій та учасникам воркшопів;

? Проведення виставки робіт експериментальних воркшопів.

Тож із радістю повідомляємо про старт проекту та Open Call для участі у курсі з 12 воркшопів!
Вся інформація вже чекає вас на сайті SVC, тож ознайомлюйтесь та реєструйтесь! Старт вже у цю суботу, 13 липня!

Подобиці – за посиланням

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Останній випуск Twój Weekend: «Каннські Леви» представили чи не найдивнішу платформу для соціальної кампанії

Агенція YMLY&R Poland у своїй кампанії на підтримку гендерної рівності звернулися до всієї країни з, мабуть, найнезвичнішої платформи для такої комунікації.

Тренди у графічному дизайні 2021 від Depositphotos (Інфографіка)

Тренди у графічному дизайні 2021 стали відображенням змін, що відбулися минулого року та вплинули на стилі, ідеї, які обирають дизайнери ...

Анімація на пательні: режисери Wriggles&Robins спекли відео до Дня млинця

Яким би млинцям ви не надавали перевагу, певно ви оціните майстерність режисерів-аніматорів, які спекли 600 млинців, перетворивши їх на відео до Дня млинця.

McDonald’s здійснює глобальний редизайн упаковки

McDonald’s і команда дизайн-агенції Pearlfisher здійснюють глобальний редизайн упаковки бренду. В центрі редизайну — графічна система, яка служить єдиним візуальним ...

Трансформації та можливості: бліц спікерів онлайн-марафону NO LIMITS: transformACTION 2021 (оновлено)

Новий освітній український проєкт LIFTA.SPACE анонсував безкоштовний онлайн-марафон NO LIMITS: transformACTION 2021, який відбудеться 15-21 лютого 2021. Ключова тема івенту — трансформації як ...

Creative Digest CIAU. Випуск #026Creative Digest CIAU. Випуск #026

Creative Digest CIAU. Випуск #026

Історії створення відомих логотипів. Новий онлайн-курс для журналістів. Конкурс стипендій для відеоблогерів. Та добірка цікавих заходів лютого. Чао, креатори! З ...