У відео від Wrangler ковбой та футболіст міряються… шрамами

У першому епізоді серії відео Breaking Boundaries («Вийти за межі») від Bleacher Report та Wrangler, ми можемо побачити, як ковбой та футболіст, Денні Амендола (Danny Amendola) з «Детройт Лайонс» та Сейдж Кімзі (Sage Kimzey), майстер родео на биках, порівнюють враження від своїх професій. І міряються шрамами, які залишилися їм на згадку про «найцікавіші» та найтравматичніші моменти.

Ковбой та футболіст – небезпечні професії

Кілька хвилин розповідей про перемоги та невдачі покликані втілити в собі невіддільну від бренда Wrangler ковбойську романтику та ореол «крутих хлопців». І ці розповіді ковбоя та футболіста дуже швидко починають обростати кривавими подробицями.

Амендола: «Я впіймав м’яч… та вивихнув лікоть і відчув, як розірвався трицепс, і моя рука просто собі бовталася десь за спиною».

Кімзі: «Коли я був у школі, за пару років до випуску, у нас було велике шоу, і бик добряче пройшовся мені по нозі… Литку роздуло, як повітряну кулю. Лікарям довелося розрізати її зверху донизу з обох сторін – від коліна до кісточки, щоб послабити тиск».

Ой! Ми згодні купити твої джинси, Wrangler! Тільки не треба більше таких подробиць!

Але насправді хлопці дуже харизматичні й ті історії, що вони розповідають про родео та футбол, дійсно передають те, як вони люблять свою справу та на які особисті жертви вони ладні піти, який біль витерпіти, щоб досягти висот майстерності.

Там, де небезпека

За словами Беклі Мейсона (Beckley Mason), виконавчого директора агенції Playmaker, для своєї серії відео Breaking Boundaries бренд джинсового одягу та Bleacher Report «шукали спільне між популярним видом спорту та ковбоями, що виступають на родео». Вони поставили в центр уваги те, як ковбой та футболіст обидва готові вийти на арену, де точиться запекле змагання, і обидва не знають страху, хоча там є чого боятися.

«Ця спільна робота показує їх відвагу та те, скільки можливостей відкривається, коли ковбої усіх видів відповідають на поклик пригод. І ми сподіваємося, глядачів це також надихне на те, щоб кинути собі новий виклик і відкрити в собі нову енергію», – розповів Мейсон.

Те, скільки уваги перший епізод приділяє травмам, є доволі несподіваним підходом до сторітелінгу, який, як сподівається Мейсон, дозволить посланню пробитися крізь шум.

Навряд чи наступний епізод буде у такому самому форматі, але Bleacher Report вважає, що спортсмени, як ніхто, співзвучні з цінностями бренду Wrangler.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

«Довго й нещасливо»: страхова компанія переінакшила віршик про Хитуна-Бовтуна

Partners Life планує анімувати ряд класичних дитячих віршиків, починаючи з Хитуна-Бовтуна, і перетворити їх на історії про фінансово хиткі ситуації.

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.

Шість креативних кампаній, які завдячують своїм успіхом фанатам

Своїм розголосом кожна така кампанія завдячує саме суперфанатам. Це – приклад того, як можна активізувати та винагородити за лояльність своїх прихильників.

Unilever декларує різноманіття і оголошує війну рекламним стереотипам

Компанія Unilever заявила, що боротиметься з рекламними стереотипами та працюватиме з більшим числом підприємств, якими керують жінки та предстаники етнічних ...