У першому епізоді серії відео Breaking Boundaries («Вийти за межі») від Bleacher Report та Wrangler, ми можемо побачити, як ковбой та футболіст, Денні Амендола (Danny Amendola) з «Детройт Лайонс» та Сейдж Кімзі (Sage Kimzey), майстер родео на биках, порівнюють враження від своїх професій. І міряються шрамами, які залишилися їм на згадку про «найцікавіші» та найтравматичніші моменти.

Ковбой та футболіст – небезпечні професії

Кілька хвилин розповідей про перемоги та невдачі покликані втілити в собі невіддільну від бренда Wrangler ковбойську романтику та ореол «крутих хлопців». І ці розповіді ковбоя та футболіста дуже швидко починають обростати кривавими подробицями.

Амендола: «Я впіймав м’яч… та вивихнув лікоть і відчув, як розірвався трицепс, і моя рука просто собі бовталася десь за спиною».

Кімзі: «Коли я був у школі, за пару років до випуску, у нас було велике шоу, і бик добряче пройшовся мені по нозі… Литку роздуло, як повітряну кулю. Лікарям довелося розрізати її зверху донизу з обох сторін – від коліна до кісточки, щоб послабити тиск».

Ой! Ми згодні купити твої джинси, Wrangler! Тільки не треба більше таких подробиць!

Але насправді хлопці дуже харизматичні й ті історії, що вони розповідають про родео та футбол, дійсно передають те, як вони люблять свою справу та на які особисті жертви вони ладні піти, який біль витерпіти, щоб досягти висот майстерності.

Там, де небезпека

За словами Беклі Мейсона (Beckley Mason), виконавчого директора агенції Playmaker, для своєї серії відео Breaking Boundaries бренд джинсового одягу та Bleacher Report «шукали спільне між популярним видом спорту та ковбоями, що виступають на родео». Вони поставили в центр уваги те, як ковбой та футболіст обидва готові вийти на арену, де точиться запекле змагання, і обидва не знають страху, хоча там є чого боятися.

«Ця спільна робота показує їх відвагу та те, скільки можливостей відкривається, коли ковбої усіх видів відповідають на поклик пригод. І ми сподіваємося, глядачів це також надихне на те, щоб кинути собі новий виклик і відкрити в собі нову енергію», – розповів Мейсон.

Те, скільки уваги перший епізод приділяє травмам, є доволі несподіваним підходом до сторітелінгу, який, як сподівається Мейсон, дозволить посланню пробитися крізь шум.

Навряд чи наступний епізод буде у такому самому форматі, але Bleacher Report вважає, що спортсмени, як ніхто, співзвучні з цінностями бренду Wrangler.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію для Lwiwske Slodowe Specjalne

«Львівське» та McCann Kyiv створили комунікаційну кампанію, присвячену запуску новинки — ретросорту Lwiwske Slodowe Specjalne. За шедеври живопису поціновувачі мистецтва ...

MGID почала поширювати контент Червоного Хреста про коронавірус на благодійних засадах

В умовах перенасиченості інформаційного простору повідомленнями про коронавірус найбільш надійним джерелом інформації є офіційні міжнародні організації з охорони здоров’я, гуманітарні ...

corona_colosseum2_1

Досвід Італії: чого слід чекати рекламній індустрії

Саме Італію зараз можна вважати передвісницею тих змін, яких слід чекати рекламній індустрії та медійній сфері інших західних країн у часи кризи.

Флешмоб #мистецтвовдома

Флешмоб в Instagram: українці відтворюють версії відомих картин

Арт-директор PinchukArtCentre Бйорн Гельдхоф та арт-критик Костянтин Дорошенко запустили в Instagram флешмоб #мистецтвовдома. Мета флешмобу — закликати українців творчо самоізолюватись ...

Міністерство культури та інформаційної політики України

Кабінет Міністрів України перейменував Міністерство культури, молоді та спорту

Про це Міністерство культури, молоді та спорту України повідомило на своїй Facebook-сторінці: «❗️ ВАЖЛИВО: 23 березня 2020 року Уряд перейменував Міністерство ...

Коронавірус

Коронавірус і рекламний світ: підтримка барменів, малого бізнесу і медитація онлайн

Декілька прикладів того, як глобальна креативна спільнота допомагає всім пережити невизначеність і невпевненість в майбутньому, яку спричинило поширення пандемії коронавірусу. ...