У відео від Wrangler ковбой та футболіст міряються… шрамами

У першому епізоді серії відео Breaking Boundaries («Вийти за межі») від Bleacher Report та Wrangler, ми можемо побачити, як ковбой та футболіст, Денні Амендола (Danny Amendola) з «Детройт Лайонс» та Сейдж Кімзі (Sage Kimzey), майстер родео на биках, порівнюють враження від своїх професій. І міряються шрамами, які залишилися їм на згадку про «найцікавіші» та найтравматичніші моменти.

Ковбой та футболіст – небезпечні професії

Кілька хвилин розповідей про перемоги та невдачі покликані втілити в собі невіддільну від бренда Wrangler ковбойську романтику та ореол «крутих хлопців». І ці розповіді ковбоя та футболіста дуже швидко починають обростати кривавими подробицями.

Амендола: «Я впіймав м’яч… та вивихнув лікоть і відчув, як розірвався трицепс, і моя рука просто собі бовталася десь за спиною».

Кімзі: «Коли я був у школі, за пару років до випуску, у нас було велике шоу, і бик добряче пройшовся мені по нозі… Литку роздуло, як повітряну кулю. Лікарям довелося розрізати її зверху донизу з обох сторін – від коліна до кісточки, щоб послабити тиск».

Ой! Ми згодні купити твої джинси, Wrangler! Тільки не треба більше таких подробиць!

Але насправді хлопці дуже харизматичні й ті історії, що вони розповідають про родео та футбол, дійсно передають те, як вони люблять свою справу та на які особисті жертви вони ладні піти, який біль витерпіти, щоб досягти висот майстерності.

Там, де небезпека

За словами Беклі Мейсона (Beckley Mason), виконавчого директора агенції Playmaker, для своєї серії відео Breaking Boundaries бренд джинсового одягу та Bleacher Report «шукали спільне між популярним видом спорту та ковбоями, що виступають на родео». Вони поставили в центр уваги те, як ковбой та футболіст обидва готові вийти на арену, де точиться запекле змагання, і обидва не знають страху, хоча там є чого боятися.

«Ця спільна робота показує їх відвагу та те, скільки можливостей відкривається, коли ковбої усіх видів відповідають на поклик пригод. І ми сподіваємося, глядачів це також надихне на те, щоб кинути собі новий виклик і відкрити в собі нову енергію», – розповів Мейсон.

Те, скільки уваги перший епізод приділяє травмам, є доволі несподіваним підходом до сторітелінгу, який, як сподівається Мейсон, дозволить посланню пробитися крізь шум.

Навряд чи наступний епізод буде у такому самому форматі, але Bleacher Report вважає, що спортсмени, як ніхто, співзвучні з цінностями бренду Wrangler.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Ребрендинг для чаю grace від banda

banda розробили нову бренд-стратегію та оновили айдентику для чаю grace. Не новачка на українському ринку чаїв потрібно було повернути у ...

Охоплення інтернет-аудиторії України нативною рекламою досягло 95%

За результатами рейтингу медіапанелі Gemius Україна, за 1-й квартал 2021 року нативною рекламою було охоплено майже 27 млн користувачів. Це ...

Як страховики доять клієнтів: агенція Zulu Alpha Kilo показує метафору, яку важко ігнорувати

Реклама від агенції Zulu Alpha Kilo для платформи RATESDOTCA, де можна порівняти вартість страхових полісів, врізається у пам’ять надовго. Видовище ...

Літнім людям є що розповісти: Cadbury ділиться історіями і закликає спілкуватися

Cadbury і благодійна організація Age UK вирішили нагадати всім, що чимало людей, на жаль, так і залишаються на самоті навіть після локдауну.

У Києві з’явилися постери, що закликають місцян звернути увагу на масове отруєння собак

Після зафіксованих масових отруєнь собак у центрі Києва креативна агенція ANGRY Agency розробила серію постерів, що закликають місцян звернути увагу ...

День рідкісних захворювань 2021: Як масштабна світлова ініціатива привернула увагу майже 17 млн українців

Кілька років поспіль українські організації та фармацевтичні компанії, що опікуються пацієнтами із рідкісними захворюваннями, реалізують низку проєктів в Україні до ...