У відео від Wrangler ковбой та футболіст міряються… шрамами

У першому епізоді серії відео Breaking Boundaries («Вийти за межі») від Bleacher Report та Wrangler, ми можемо побачити, як ковбой та футболіст, Денні Амендола (Danny Amendola) з «Детройт Лайонс» та Сейдж Кімзі (Sage Kimzey), майстер родео на биках, порівнюють враження від своїх професій. І міряються шрамами, які залишилися їм на згадку про «найцікавіші» та найтравматичніші моменти.

Ковбой та футболіст – небезпечні професії

Кілька хвилин розповідей про перемоги та невдачі покликані втілити в собі невіддільну від бренда Wrangler ковбойську романтику та ореол «крутих хлопців». І ці розповіді ковбоя та футболіста дуже швидко починають обростати кривавими подробицями.

Амендола: «Я впіймав м’яч… та вивихнув лікоть і відчув, як розірвався трицепс, і моя рука просто собі бовталася десь за спиною».

Кімзі: «Коли я був у школі, за пару років до випуску, у нас було велике шоу, і бик добряче пройшовся мені по нозі… Литку роздуло, як повітряну кулю. Лікарям довелося розрізати її зверху донизу з обох сторін – від коліна до кісточки, щоб послабити тиск».

Ой! Ми згодні купити твої джинси, Wrangler! Тільки не треба більше таких подробиць!

Але насправді хлопці дуже харизматичні й ті історії, що вони розповідають про родео та футбол, дійсно передають те, як вони люблять свою справу та на які особисті жертви вони ладні піти, який біль витерпіти, щоб досягти висот майстерності.

Там, де небезпека

За словами Беклі Мейсона (Beckley Mason), виконавчого директора агенції Playmaker, для своєї серії відео Breaking Boundaries бренд джинсового одягу та Bleacher Report «шукали спільне між популярним видом спорту та ковбоями, що виступають на родео». Вони поставили в центр уваги те, як ковбой та футболіст обидва готові вийти на арену, де точиться запекле змагання, і обидва не знають страху, хоча там є чого боятися.

«Ця спільна робота показує їх відвагу та те, скільки можливостей відкривається, коли ковбої усіх видів відповідають на поклик пригод. І ми сподіваємося, глядачів це також надихне на те, щоб кинути собі новий виклик і відкрити в собі нову енергію», – розповів Мейсон.

Те, скільки уваги перший епізод приділяє травмам, є доволі несподіваним підходом до сторітелінгу, який, як сподівається Мейсон, дозволить посланню пробитися крізь шум.

Навряд чи наступний епізод буде у такому самому форматі, але Bleacher Report вважає, що спортсмени, як ніхто, співзвучні з цінностями бренду Wrangler.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

TWIGA Ukraine поєднала Pepsi та Львів у новому лімітованому дизайні

Бренд Pepsi випустив нову лімітовану банку, присвячену одному з найгарніших міст України — Львову. Колекція була створена ексклюзивно для цього ...

2Crack від Roshen

Saatchi & Saatchi Ukraine перекусила «запару» у новому ролику

На перший погляд, це історія про новий ролик Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу Publicis Groupe Ukraine) для бренду ...

Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Дозвіл на хуліганство. Регіональна кампанія Uklon від IAMIDEA

Нещодавно Uklon та IAMIDEA розказали всім про нову стратегію і ключове повідомлення: «Твій рух — твої правила». За результатами першої ...

Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Техогляд дитини: Unicef і Platfor.ma запустили іронічно-автомобільний проєкт про вакцинацію

Інтернет-журнал Platfor.ma разом з ЮНІСЕФ Україна та USAID вирішили креативно нагадати про важливість та необхідність вакцинації. Разом вони розробили проєкт ...

crello

Створювати контент просто: Crello запускає глобальну бренд-кампанію

Crello, онлайн-редактор графіки для створення статичних та анімованих дизайнів, разом з маркетинговим агентством Fedoriv створили бренд-кампанію Design it your way. ...

Паперові мотоцикли та пластилінові зайці: шість кампаній, що вражають майстерністю анімації

Серед кампаній, що відзначилися майстерністю анімації, можна побачити теплі різдвяні історії, метаморфози мотоциклу та різнокольорових пластилінових зайців.