Веб-додаток Voice Doodler автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями

Оскільки в Китаї школи через пандемію COVID-19 залишаються зачиненими на невизначений час, необхідність в домашній освіті зараз є високою як ніколи. Відповідно, виникає потреба у цифрових інструментах, які допомогли б батькам самим навчати своїх дітей. Особливо актуальним це питання є для наймолодших школярів та дошкільнят, чиї батьки зараз наполегливо шукають все нові способи водночас і навчити, і розважити дитину. Тому компанія Wyeth Nutrition China, яка активно співпрацює з батьками, вирішила запропонувати їм дуже своєчасну допомогу. Агенція Ogilvy разом із брендом дитячого харчування Illuma, який належить Wyeth, запустила унікальний веб-додаток Voice Doodler для мобільної платформи WeChat, який дозволяє батькам та дітям разом створювати ілюстровані історії, використовуючи лише голос.

Завдяки Voice Doodler користувачі можуть просто розповідати вголос свої історії, тоді як веб-додаток автоматично доповнює усну оповідь ілюстраціями у реальному часі. Для цього достатньо лише кілька разів натиснути на кнопку.

Voice Doodler поєднує в собі технологію розпізнавання мовлення з машинним навчанням, що дозволяє докорінно змінити та персоналізувати процес розповідання історій, а також сприяє розвиткові уяви у дітей та допомагає реалізувати їхні здібності.

Такі ілюстровані історії також можна публікувати в соцмережах, що дає родинам, розділеним під час карантину, привід більше спілкуватися, обмінюючись оповідями.

Чудові перспективи

Рід Коллінз (Reed Collins), старший креативний директор Ogilvy Asia, зазначив: «Я у захваті від того, що нам вдалося реалізувати такий проєкт, попри нинішні несприятливі обставини. І хоча платформа Voice Doodler розроблялася у похмурі часи пандемії COVID-19, ця ідея має перед собою таке ж блискуче майбутнє, як і ті діти, для яких вона призначена».

А за словами Йонга Юаня (Yong Yuan), президента Ogilvy Shanghai, Voice Doodler дозволяє зазирнути у те майбутнє, до якого зараз прямує вся креативна індустрія. Тижні соціальної ізоляції, з одного боку, зміцнили родинні зв’язки та об’єднали спільноти, а з іншого – змусили людей нудьгувати за новими цікавими заняттями. Саме такими як оце.

«Інтегрувавши креативність та технології, ця кампанія виводить на новий рівень традиційний підхід до навчання для наймолодших дітей та прокладає шлях для інновацій в сторітелінгу. Ми, команда Ogilvy, завжди раді можливості допомогти клієнтам зорієнтуватися у постпандемічному світі і надати споживачам цифрові рішення, якими можна скористатися, не виходячи з дому, щоб вселити в них трохи оптимізму чи просто дати батькам перепочити», – пояснив він.

Джерело

Деякі мобільні додатки та нейромережі вже намагалися робити дещо подібне, але у зворотному напрямку.

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Reebok створив нову колекцію за мотивами мультфільму «Кунг-фу Панда»

Reebok, DreamWorks Animation і Universal Brand Development об’єдналися, щоб створити колекцію Reebok і Кунг-фу Панда, про яку точно будуть складати ...

Саморобні блокбастери наводять аргумент на користь банків

Нещодавно глядачі, які зібралися переглянути фільм у Westpac Open Air, могли бачити ось такі три ролики, кожен з яких цілком заслуговує на великий екран.

Науковий підхід до дизайну: гнута тарілка заохочує дітей їсти овочі

Елегантна посудина Helping Plate аж ніяк не схожа на звичні яскраві пластикові тарілочки для дітей. «Доросла» тарілка спонукатиме їсти «як дорослі».

Боб чи не Боб? або Навіщо бельгійська поліція видає брелоки п’яним водіям

Людей на ім’я Боб у Бельгії вистачає. Але там це не просто ім’я. Це ще й символ тієї однієї тверезої людини на всю компанію, кому потім за кермо сідати.

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...