Портативна «мінікухня» Neoven із вбудованою піччю, чайником і холодильником зібрала понад  $89 тисяч на Kickstarter, що в 4 рази більше, ніж очікували розробники

Користувачі пристрою зможуть розігрівати їжу, робити каву чи смузі, зберігати морозиво у холоді. Акумулятор Neoven працює п’ять днів, а заряджати його потрібно протягом двох годин.

За словами розробників, вони презентували стартап на TechCrunch Tel Aviv у 2018 році, де отримали хороший фідбек від відвідувачів. Також до них звернулись представники компаній Samsung та Bosch, які запропонували їм підтримку після випуску комерційного продукту.

Перші пристрої почнуть продавати влітку цього року. Товар доставлятимуть по всьому світу. Вартість розробки стартує від 179 доларів.

Стартап заснував українець Максим Наконечний, який нині мешкає в Тель-Авіві. Проте скоро компанія планує відкрити офіс в Україні – в Києві чи Одесі.

Фото: www.kickstarter.com

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

Співачка Grimes випустила кліп на фоні зеленого екрану, з яким можна експериментувати досхочу

Із сучасним програмним забезпеченням кліп на фоні зеленого екрану легко перетворюється на канву, з якою креатор може робити що завгодно.