Новозеландські авіалінії пропонують капсули для сну в економ-класі

Просидіти у кріслі протягом усього довго перельоту не так уже й приємно. Але новозеландські авіалінії запропонували трохи полегшити життя пасажирам, які до того ж летять економ-класом. Для цього компанія Air New Zealand опублікувала свої плани зі створення «Economy Skynest». Це — капсули для сну, в яких пасажири економ-класу зможуть перепочити під час тривалих перельотів. Для авіакомпанії це актуально, оскільки вона здійснює або планує деякі з найдовших перельотів у світі. Наприклад, з наступного року компанія планує запустити рейс Окленд – Нью-Йорк, який триватиме 17 годин 40 хвилин.

Один модуль Economy Skynest міститиме шість капсул для сну. Вони будуть 200 см завдовжки та 58 см завширшки і матимуть порт для заряджання пристроїв та лампу для читання. Кожну капсулу можна буде закрити завісою, щоб поспати… або принаймні не бачити заздрісних поглядів тих пасажирів, які пробігають повз капсули для сну.

Втім, просидіти у капсулі весь рейс не вийде. Адже для того, щоб скористатися капсулою для сну, треба заздалегідь її забронювати на певний час (постільна білизна мінятиметься на свіжу для кожного пасажира). На який час можна буде забронювати таку капсулу, наразі невідомо, і питання ціни капсул для сну поки що не вирішене.

Skynest — капсула для сну, яка здатна змінити індустрію

Капсули для сну Skynest розроблялися впродовж трьох років з урахуванням побажань більше 200 опитаних пасажирів. Остаточно з капсулами для сну компанія визначиться у 2021 році. Зараз усе залежить від того, чи отримає цей дизайн відповідні дозволи.

Якщо ця концепція стане реальністю і виявиться популярною серед пасажирів, Air New Zealand зможе продавати іншим авіалініям ліцензії на використання таких капсул.

Майк Тод (Mike Tod), директор з маркетингу Air New Zealand, зазначив: «Очевидний болючий момент для всіх пасажирів економ-класу — це неможливість витягнутися нормально у повний зріст. Для цього ми й розробили Economy Skynest».

А Ніккі Гудман (Nikki Goodman), директорка Air New Zealand з роботи зі споживачами, так пояснила задум компанії: «Таким чином пасажир економ-класу зможе забронювати капсулу Economy Skynest на додачу до свого місця у кріслі, відпочити під час польоту і по прибуттю зійти з трапу свіжим та енергійним».

«Ця послуга має потенціал змінити всю індустрію та значно поліпшити умови під час довгих рейсів».

І дійсно, здається, єдиний мінус всього цього — змусити себе вилізти з капсули для сну, коли час перебування у ній спливе.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...