Просидіти у кріслі протягом усього довго перельоту не так уже й приємно. Але новозеландські авіалінії запропонували трохи полегшити життя пасажирам, які до того ж летять економ-класом. Для цього компанія Air New Zealand опублікувала свої плани зі створення «Economy Skynest». Це — капсули для сну, в яких пасажири економ-класу зможуть перепочити під час тривалих перельотів. Для авіакомпанії це актуально, оскільки вона здійснює або планує деякі з найдовших перельотів у світі. Наприклад, з наступного року компанія планує запустити рейс Окленд – Нью-Йорк, який триватиме 17 годин 40 хвилин.

Один модуль Economy Skynest міститиме шість капсул для сну. Вони будуть 200 см завдовжки та 58 см завширшки і матимуть порт для заряджання пристроїв та лампу для читання. Кожну капсулу можна буде закрити завісою, щоб поспати… або принаймні не бачити заздрісних поглядів тих пасажирів, які пробігають повз капсули для сну.

Втім, просидіти у капсулі весь рейс не вийде. Адже для того, щоб скористатися капсулою для сну, треба заздалегідь її забронювати на певний час (постільна білизна мінятиметься на свіжу для кожного пасажира). На який час можна буде забронювати таку капсулу, наразі невідомо, і питання ціни капсул для сну поки що не вирішене.

Skynest — капсула для сну, яка здатна змінити індустрію

Капсули для сну Skynest розроблялися впродовж трьох років з урахуванням побажань більше 200 опитаних пасажирів. Остаточно з капсулами для сну компанія визначиться у 2021 році. Зараз усе залежить від того, чи отримає цей дизайн відповідні дозволи.

Якщо ця концепція стане реальністю і виявиться популярною серед пасажирів, Air New Zealand зможе продавати іншим авіалініям ліцензії на використання таких капсул.

Майк Тод (Mike Tod), директор з маркетингу Air New Zealand, зазначив: «Очевидний болючий момент для всіх пасажирів економ-класу — це неможливість витягнутися нормально у повний зріст. Для цього ми й розробили Economy Skynest».

А Ніккі Гудман (Nikki Goodman), директорка Air New Zealand з роботи зі споживачами, так пояснила задум компанії: «Таким чином пасажир економ-класу зможе забронювати капсулу Economy Skynest на додачу до свого місця у кріслі, відпочити під час польоту і по прибуттю зійти з трапу свіжим та енергійним».

«Ця послуга має потенціал змінити всю індустрію та значно поліпшити умови під час довгих рейсів».

І дійсно, здається, єдиний мінус всього цього — змусити себе вилізти з капсули для сну, коли час перебування у ній спливе.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Графіті замість пульта управління: фарба-провідник перетворює будь-яку поверхню на інтерфейс

Дослідники знайшли спосіб використовувати графіті замість пульта управління, напиливши спеціальну фарбу на предмети повсякденного вжитку.

Крихітний музей для домашніх улюбленців: на що здатні художники, коли у них є вільний час

Кумедний музей для домашніх улюбленців, де можна знайти копії відомих картин, але з гризунами замість людей, було створено британським творчим дуетом.

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...