Інженерка Жустін Гаупт створила дисковий мобільний телефон

Дисковий мобільний телефон виглядає так, наче якогось інженера з 1950-х років попросили уявити «портативний телефон майбутнього». Але цей, здавалося б, витвір ретрофутуризму насправді було створено зовсім нещодавно.

Він навіть працює.

Його навіть можна купити!

Цей пристрій створила Жустін Гаупт (Justine Haupt), інженерка нью-йоркської Brookhaven National Laboratory. Процес роботи вона задокументувала на своєму сайті. Таке собі хобі.

І буквально за кілька днів її дисковий мобільний телефон викликав такий ажіотаж (і такий попит!), що Хаупт навіть виставила ці телефони на продаж. У вигляді наборів типу «збери сам». Щоправда найголовнішу частину телефону – диск – умільцям доведеться пошукати самим.

Що може дискова мобілка?

Дисковий мобільний телефон Жустін Хаупт може… небагато. Але для деяких людей саме в цьому то й суть.

Кнопки, які на корпусі також є, можна налаштувати для швидкого виклику. І тачскрін з меню для цього непотрібен. А для решти номерів, за якими ви телефонуєте нечасто, можна скористатися дисковим набором.

Трішечки сучасних технологій в дисковій мобілці також є. Позаду від диску ховається вигнутий дисплей, що використовує технологію електронного чорнила, на якому можна побачити пропущені дзвінки.

Десять зелених лампочок збоку показують, скільки лишилося від заряду батареї. А щоб вимкнути та ввімкнути цей девайс, треба смикнути за ручку.

«І не треба тримати ту дурноверху кнопочку бозна-скільки, не знаючи, чи він вже вимкнувся, чи ні», – зазначила Гаупт.

В наш час, коли такі компанії як Samsung та Motorola продовжують розширювати межі мобільних технологій, запускаючи складані смартфони, модель Гаупт – це повернення до старих добрих часів, коли ми, щоб набрати номер, мусили встромити палець у дірку, повернути диск та відпустити його (і так кожну цифру).

Гаупт розповіла, що однією з причин, чому вона вирішила створити дисковий мобільний телефон, була така: «У нашому вибагливому світі тачскрінів та гіперпід’єднаних людей, які користуються телефонами настільки складними, що вони іх не розуміють і не контролюють, мені хотілося зробити щось таке, що буде лише моїм особистим і дуже тактильним. І дасть мені привід не відповідати на тексти».

Вона також хотіла показати, що це цілком можливо – мати абсолютно функціональний телефон без жодного натяку на тачскрін.

Щонайменше такий дисковий мобільний телефон міг би стати у пригоді, щоб розпочати розмову. Витягаєш його з кишені, і всі одразу такі «О, то ви мандрівник у часі!» або «Це у вас той бюджетний iPhone, про який стільки чуток ходить?»

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Business Culture HubBusiness Culture Hub

Український культурний фонд запрошує до участі в Business Culture Hub

Український культурний фонд об’єднує круті культурні проєкти та бізнес, який розвиває КСВ! Саме тому УКФ запрошує усіх на другу онлайн-зустріч Business ...

З 1 до 5 березня 2021 року на LIONS Live розпочнеться чергова онлайн-сесія креативного розвитку

З 1 до 5 березня 2021 року на черговій онлайн-сесії LIONS Live організатори Міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions представлять новий ...

Media Maker – нове спеціалізоване агентство в складі dentsu Ukraine

Агентство Media Press, яке існує на ринку з 2003 року, стає Media Maker. Серед сервісів агентства: PR, інтегровані рекламні кампанії ...

Target, Walmart і CVS шукають високотехнологічну альтернативу пластиковим пакетам

Заснована цими трьома ритейлерами інвестиційна фірма Closed Loop Partners має на меті пошук, тестування та впровадження інноваційних альтернатив.

Бренд морозива Magnum зняв короткометражні аніме про природу насолоди

Два короткометражних аніме для бренда Magnum поєднує та ідея, що пошуки насолоди – дуже людська риса, а розуміння насолоди у кожного своє.

Держкіно презентує онлайн-довідник національних фільмів

Онлайн-довідник «База національних фільмів України» – найповніша база даних за національними фільмами, професіоналами кіновиробництва та компаніями-виробниками України. Держкіно має на меті ...