Останнім часом геймерські крісла стають дедалі популярнішими. В них вбудовують динаміки, додаткові екрани і навіть додають функцію масажу. Але японська компанія Bauhutte зайшла ще далі і створила геймерське ліжко – конструкцію настільки зручну, що зайвий раз ворушитися потреби взагалі немає. Воно дає можливість тим затятим геймерам, яким крісло набридло, розмістити консоль чи ПК і додаткові монітори прямо на вбудованій тумбочці в ногах ліжка.

В принципі, за допомогою «периферійного обладнання» компанії Bauhutte будь-яке ліжко можна перетворити на геймерське. Хоча кріплення для навушників та підставка для контролерів не кожному здадуться зручними, адже розташовані вони також в ногах ліжка. Щоб їх узяти, треба (жах який!) сісти. На щастя, для цього у Bauhutte також є альтернативне рішення – «енергетична» етажерка на коліщатах. Її можна заставити снеками та напоями (і всім необхідним приладдям) і возити за собою навкруги ліжка.

Навіть ковдра до цього ліжка – то не просто ковдра, а особлива «геймерська ковдра».

Тим часом смартфон чи інший мобільний пристрій можна підвісити на спеціальному тримачі у себе над головою, щоб не вставати до нього.

А в головах геймерського ліжка знайдеться місце для додаткового будильника (щоб не проспати ранкову ігрову сесію!) та тюбика крему, щоб… не пересохнути.

Але якщо серйозно, то таке геймерське ліжко може бути доволі зручним для гравців з обмеженою рухомістю. Та й просто для тих, хто любить максимальний комфорт.

Не геймерським ліжком єдиним

А для тих, хто відлежувати боки поки що не готовий, Bauhutte пропонує інші конструкції. Наприклад, геймерський намет, який можна поставити навколо комп’ютерного стола та застібнути, сховавшись від усього світу. Мовляв, всередині ви зможете сконцентрувати увагу виключно на моніторі перед собою.

Для принципових супротивників меблів, або для тих, хто все знає про геймерські столи і кому вже нецікаво за таким сидіти, компанія пропонує так званий «геймерський театр». Він дозволяє проеціювати зображення з монітору на стіну, а грати при цьому можна, вмостившись на підлозі, на пружному килимку з поліуретану.

І це ще далеко не все, адже компанія Bauhutte, схоже, поставила собі за мету пошук різноманітних рішень для тих, хто не хоче просто сидіти за столом під час гри. Практично все це приладдя можна по-різному комбінувати та налаштовувати. Все залежить від того, потребує геймер особливих умов чи йому просто несила вранці з ліжка вилізти.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

карантин: поради великому бізнесу

Великий бізнес на карантині: як «Нафтогаз України» налагоджує дистанційну роботу

Безпека, дистанційна робота, відсіч паніці: як налагодити роботу великого бізнесу під час карантину та заспокоїти співробітників. Громадська ініціатива «Ти можеш врятувати» спільно з НАК ...

Кураж тепер online: розклад активностей на тиждень

Улюблена київська барахолка Кураж на період карантину повністю перейшла в онлайн-формат. Майже все, що можна було робити на Куражі, — ...

#таксідлядонора: 20 тисяч безкоштовних поїздок для донорів

Фундація #ВАРТОЖИТИ, ДонорUA, онлайн-сервіс Uklon та національна мережа АЗК WOG підписали меморандум доброї волі, який допоможе покрити нестачу крові в ...

MADmap – новий путівник по українським рекламним кампаніям

Всеукраїнська Рекламна Коаліція презентує свій новий довгостроковий проєкт – Marketing Advertising Design map —інструмент для простого та дієвого пошуку партнерів ...

Без галасливих туристів: композитор записав звуки затихлого Лондону

Дизайнер звуку та композитор Вілл Коен створив серію бінауральних записів, які відтворюють звуки затихлого Лондону у ці дивні часи.

Вигадані види спорту: Buffalo Wild Wings зібрала ролик із користувацького контенту

Мережа спорт-барів Buffalo Wild Wings знайшла цікаву і актуальну тенденцію: вигадані види спорту, якими можна займатися вдома.