Геймерське ліжко – наступний крок еволюції геймерського крісла

Останнім часом геймерські крісла стають дедалі популярнішими. В них вбудовують динаміки, додаткові екрани і навіть додають функцію масажу. Але японська компанія Bauhutte зайшла ще далі і створила геймерське ліжко – конструкцію настільки зручну, що зайвий раз ворушитися потреби взагалі немає. Воно дає можливість тим затятим геймерам, яким крісло набридло, розмістити консоль чи ПК і додаткові монітори прямо на вбудованій тумбочці в ногах ліжка.

В принципі, за допомогою «периферійного обладнання» компанії Bauhutte будь-яке ліжко можна перетворити на геймерське. Хоча кріплення для навушників та підставка для контролерів не кожному здадуться зручними, адже розташовані вони також в ногах ліжка. Щоб їх узяти, треба (жах який!) сісти. На щастя, для цього у Bauhutte також є альтернативне рішення – «енергетична» етажерка на коліщатах. Її можна заставити снеками та напоями (і всім необхідним приладдям) і возити за собою навкруги ліжка.

Навіть ковдра до цього ліжка – то не просто ковдра, а особлива «геймерська ковдра».

Тим часом смартфон чи інший мобільний пристрій можна підвісити на спеціальному тримачі у себе над головою, щоб не вставати до нього.

А в головах геймерського ліжка знайдеться місце для додаткового будильника (щоб не проспати ранкову ігрову сесію!) та тюбика крему, щоб… не пересохнути.

Але якщо серйозно, то таке геймерське ліжко може бути доволі зручним для гравців з обмеженою рухомістю. Та й просто для тих, хто любить максимальний комфорт.

Не геймерським ліжком єдиним

А для тих, хто відлежувати боки поки що не готовий, Bauhutte пропонує інші конструкції. Наприклад, геймерський намет, який можна поставити навколо комп’ютерного стола та застібнути, сховавшись від усього світу. Мовляв, всередині ви зможете сконцентрувати увагу виключно на моніторі перед собою.

Для принципових супротивників меблів, або для тих, хто все знає про геймерські столи і кому вже нецікаво за таким сидіти, компанія пропонує так званий «геймерський театр». Він дозволяє проеціювати зображення з монітору на стіну, а грати при цьому можна, вмостившись на підлозі, на пружному килимку з поліуретану.

І це ще далеко не все, адже компанія Bauhutte, схоже, поставила собі за мету пошук різноманітних рішень для тих, хто не хоче просто сидіти за столом під час гри. Практично все це приладдя можна по-різному комбінувати та налаштовувати. Все залежить від того, потребує геймер особливих умов чи йому просто несила вранці з ліжка вилізти.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Реалізм, гумор і гострі теми: батьки та діти в креативних кампаніях

Ці шість робіт з архівів «Каннських Левів» показують, якими постають справжні батьки та діти в креативних кампаніях. Навіть якщо ті діточки чотирилапі.

Everydays – The First 5000 Days

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на аукціон цифровий витвір мистецтва

Аукціонний дім Christie’s вперше виставив на продаж цифровий витвір мистецтва — колаж «Everydays – The First 5000 Days» («Кожен день — ...

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

X-RAY Marketing Awards: стартувало голосування за номінантів

Розпочалось голосування за найкращі проєкти креативних індустрій у межах щорічної премії X-RAY Marketing Awards від онлайн-медіа MMR та бізнес/медіа бюро ...

Український діджей створив відеопроєкт, щоб допомогти малим виробництвам вина та їжі Північної Італії

Український діджей та засновник формації DJBuro Влад Фісун відібрав платівки італійських продюсерів та поєднав мікс із приватним відео, відзнятим торік ...

Banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС

Креативна агенція banda розробила новий брендинг Зони відчуження Чорнобильської АЕС, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Мало хто знає, ...

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

TISC Укрпатент разом із UNIT.City презентували IP Guide для українських ІТ-компаній

17 лютого в інноваційному парку UNIT.City відбулась презентація IP Guide для сфери інформаційних технологій. В ньому зібрані головні поради щодо ...