Google пропонує всім долучитися до вдосконалення Street View

Дуже скоро фото, зроблені смартфоном, зможуть стати частиною Перегляду вулиць на Google Картах. Досі зображення вулиць отримувалися переважно з недешевих камер, встановлених на автомобілях, які компанія Google відправляла на вулиці міст. Але віднині задачу вдосконалення Street View частково можуть взяти на себе користувачі смартфонів з системою Android. Тепер вони можуть завантажувати в додаток Street View власні фото вулиць і взагалі будь-якої місцевості.

Google стверджує, що це дозволить постійно оновлювати вигляд тих чи інших локацій в режимі Перегляду вулиць. Також на карту можна буде додати місця, які досі оминалися увагою: вулиці та дороги в країнах, що розвиваються, в сільській глушині тощо.

Щоб гармонійно вбудувати користувацькі фото в Перегляд вулиць, Google використає те саме програмне забезпечення, яке застосовується, щоб об’єднати в одну картинку відео з камер, встановлених на машини. Ця технологія автоматично розмиває обличчя та номерні знаки і ставить кожне зображення на його належне місце на Google Картах.

Якщо користувачі фотографують вітрини магазинів, їх також можна додати до Google Карт, вказавши назву та адресу. А потім власники цих підприємств зможуть підтвердити цю інформацію та за бажанням доповнити її, вказавши свій сайт, телефон та робочі години.

Що для цього треба

Google свого часу дозволила користувачам передавати у Street View панорамні знімки зроблені власними камерами, якщо ті встановлені на машинах та здатні обертатися. (Так, деякі люди дійсно скористалися цією можливістю.) Але фото зі смартфонів для вдосконалення Street View компанія почала приймати лише зараз.

Щоб передати свої фото у Street View треба мати телефон з системою Android, який підтримує технологію ARCore для роботи з доповненою реальністю. Це дозволить смартфону передавати дані зі своїх різноманітних сенсорів, таких як акселерометр та гіроскоп, щоб зроблене фото можна було припасувати на правильне місце на карті.

Наразі такий спосіб вдосконалення Street View доступний лише для жителів американських міст Остіна, Торонто та Нью-Йорка. Втім, Google планує поступово розширити доступ до цієї функції. Згодом користувацькі фото можна буде побачити і в мобільній, і в ПК-версії Google Карт.

Джерело

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Мистецтво і фешн: український бренд LITKOVSKAYA представив спеціальну зйомку «Будинок художника»

Український модний бренд LITKOVSKAYA вивчає мистецтво крізь покоління у новому лукбуці колекції «Artisanal» та представляє спеціальну зйомку «Будинок художника». Творча ...

Cannes Lions 2019 : Day One

«Каннські Леви» 2021 оголосили голів журі

Міжнародний фестиваль креативності «Каннські Леви» оголосив склад президентів журі для нагородження робіт Левами у 2021 році. Цього року до складу ...

Grammarly створила перший анотований GEC-корпус української мови і виклала його у відкритий доступ

Компанія Grammarly, анонсувала створення та публікацію у відкритому доступі першого анотованого GEC-корпусу української мови. Компанія розробляє онлайн-сервіс на основі штучного ...

Акторка та дизайнерка Сара Джесіка Паркер виступить у прямому ефірі ЦУМ Київ

26 січня о 17:00 акторка культового серіалу «Секс у великому місті» Сара Джесіка Паркер, а нині дизайнерка власного бренду взуття ...

Creative Digest CIAU. Випуск #023

Креативні тренди 2021 року від Shutterstock. Всеукраїнська акція з популяризації читання. Instagram Guides. А також перша в Україні книга про ...

Коли людей попросили намалювати кетчуп, вони намалювали Heinz

Більшість людей намалювали характерну пляшку кетчупу Heinz, хоча жоден з учасників експерименту не знав, що його ініційовано цим брендом.