Наука і Технології

Стартап Diligent Robotics пропонує направити у лікарні роботів-медсестер

Роботи-медсестри могли б компенсувати нестачу робочих рук у лікарнях, зменшити ризик поширення інфекції та дати людям можливість працювати продуктивніше.

Вчені працюють над приладом, який вимірюватиме рівень кашлю у приміщенні

Науковці впевнені, що штучний інтелект, здатний проаналізувати рівень кашлю у публічному приміщенні, дозволить передбачити поширення хвороб, схожих на грип.

Художник створив роборота, який складає та співає молитви у паризькому музеї

Роботичний рот без тіла але зі штучним інтелектом співає згенеровані його алгоритмами молитви на манер григоріанського хоралу.

Космічний стартап Lynk обіцяє перетворити всі мобільні телефони на супутникові

Lynk планує запустити в космос тисячі супутників, що будуть працювати як стільникові вежі, і таким чином перетворити всі мобільні телефони на супутникові.

Технологічна компанія розробила термоокуляри, які дозволяють виміряти температуру здалека

Термоокуляри могли б стати в пригоді медичним працівникам та прикордонникам, оскільки вони дозволяють виявити потенційні симптоми вірусу на відстані.

«Електронний ніс» Intel здатен ідентифікувати 10 небезпечних речовин

Вчені припускають, що у майбутньому такі «електронні носи» дозволять роботам виявляти зброю, вибухівку, наркотичні речовини та навіть хвороби.

Медичні імпланти майбутнього можна буде заряджати звуком крізь шкіру

Дослідники з Саудівської Аравії зараз працюють над створенням нових біоелектронних імплантів, які можна буде заряджати звуком крізь шкіру.

Геймерське ліжко – наступний крок еволюції геймерського крісла

Останнім часом в геймерські крісла вбудовують динаміки, додаткові екрани і масажери. Але компанія Bauhutte зайшла ще далі і створила геймерське ліжко.

Щоб позбутися мікробів, вчені пропонують світло та антибактеріальне золоте напилення

Вчені розробили спеціальне покриття, яке активується під дією світла і являю собою, по суті, антибактеріальне золоте напилення.