Наука і Технології

Poster_VR_Collider

27 жовтня відбудеться онлайн-презентація проєкту Оксани Чепелик «VR Колайдер»

Арт-резиденцію в ZK/U — Центрі мистецтва і урбаністики в Берліні, фокусом якого є «місто», було переформатовано в онлайн VR-проєкт, що ...

Конкурс мікрофотографії Nikon 2020 оголосив переможців

В ході конкурсу Nikon Small World 2020 було обрано 20 фотографій, які доводять, що пошук науковцями відповідей йде поруч зі здатністю цінувати красу.

Бот-кухар Kroger розповість, що можна зготувати з того, що є в домі

Розробники стверджують, що бот-кухар Kroger вміє розпізнавати 2000 інгредієнтів, а його «кулінарна книга» містить десь 20000 рецептів.

Створено навушники, здатні відстежувати вираз обличчя та конвертувати його в емодзі

Навушники здатні відстежувати вираз обличчя свого користувача, навіть якщо той носить маску. Для цього вони фіксують контури щік.

Діаманти з вуглекислого газу як спосіб позбутися вуглецевого сліду

Вилучений з повітря вуглекислий газ надсилається зі Швейцарії в США, де стартап Aether робить з нього перші в світі вуглецево-нейтральні діаманти.

Американські військові розробляють AR для службових собак

Завдяки пристроям AR для службових собак кінологи зможуть подавати команди дистанційно і бачити на екрані все те, що бачить пес.

Google випустив Art Filter у додатку Google Arts & Culture

Стати художнім твором: Google випустив Art Filter у додатку Google Arts & Culture

Відсьогодні Art Filter можна використовувати у додатку Google Arts & Culture, щоб самому стати художнім твором або приміряти знакові артефакти, ...

Британська винахідниця створила велосипедне колесо, що очищає повітря

Технологія Rolloe перетворює звичайне велосипедне колесо на пристрій, що пропускає крізь себе повітря, відфільтровуючи з нього часточки забрудників.

Панель на фасаді торгового центру у Китаї створює вражаючий 3D-ефект

На фасаді торгового центру у діловому районі китайського міста Ченду з’явилася велика вигнута панель. Окрім стандартної реклами, на панелі показували ...

Домашній робот, що звисає зі стелі – рішення Toyota для допомоги літнім людям

Toyota продемонструвала свої прототипи в умовах, які імітують людське житло. До них входить, зокрема, домашній робот, що звисає зі стелі.

Сенсор, що передає біометричну інформацію, змінюючи свій колір, або Що таке динамічне татуювання

Динамічне татуювання, здатне змінювати свій колір, вже існує, проте має насамперед біомедичне, а не декоративне призначення.

Персональний вітрогенератор: створено пристрій, що виробляє енергію від швидкої ходи

Китайські дослідники представили персональний вітрогенератор, який обіцяє в майбутньому дати кожному доступ до відновлюваної енергії вітру.