Vogue Business, В2В бюлетень для інсайдерів моди, запускає тижневик про сталий розвиток.

Контент, спрямований на популяризацію ідеї сталого розвитку, надходитиме до учасників індустрії моди щочетверга. Бюлетень міститиме аналіз трендів та фешн-новинок з точки зору значущих глобальних питань, як, наприклад, потенційного дефіциту прісної води. У першому випуску бюлетеня Vogue аналізує зроблені кроки до внеску моди в ідею сталого розвитку, і звертає увагу на дотримання Паризької угоди.

«Цього року ми маємо чітку картину того, як стійкість входить у моду. Бренди масово скорочують викиди парникових газів та вуглецю, розробляють нові стійкі матеріали. Це вагомі зміни для галузі. Спеціалісти поки що не можуть точно вирішити, чи означає це кардинальну трансформацію світу фешн, чи це — ненадовго», — коментує головна редакторка бюлетеню Рейчел Чернанська.

Філіп Власов, головний редактор українського Vogue: “Про сталий розвиток і свідоме споживання Vogue UA почав говорити ще задовго до старту глобальних ініціатив Vogue і Condé Nast — і в друкованій версії журналу, в регулярній рубриці Sustainability, і на сайті. Сьогодні, об’єднавши зусилля з усіма міжнародними виданнями Vogue, ми підвищуємо обізнаність широкої аудиторії в питаннях свідомої моди і заохочуємо бренди, які обрали шлях сталого розвитку”.

Нагадаємо, у січні цього року був запущений проект Vogue Values, коли на обкладинках легендарного журналу по всьому світу були зазначені соціальні цінності редакцій. Команда Vogue UA вибрала різноманіття, свідоме споживання та соціальну справедливість.

Vogue завжди був не просто журналом про моду, а сильним впливовим брендом, який говорить із суспільством про майбутнє, впливає на маси, відстоює інтереси різноманітних людей. Це забезпечує самому медіабренду сталий розвиток. 16 січня 2020 року Vogue започаткував друковану версію читачам ще в одній країні — у Сінгапурі. Vogue Singapore стане 27-м у світовій сім’ї Vogue.

За матеріалом Conde Nast

Теги:

ТОБІ СПОДОБАЄТЬСЯ

Платформа Playform пропонує кожному креатору тренувати штучний інтелект з нуля особисто для себе

Платформа Playform намагається зробити мистецьку сторону штучного інтелекту доступною для креаторів та пропонує зручний інтерфейс.

Borderlands Science: як відеогра допомагає науковцям вивчати мікрофлору людського тіла

Нова інтерактивна міні-гра Borderlands Science – це спосіб допомогти науковцям, які працюють у галузі біомедицини та вивчають мікрофлору людського тіла.

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Рейтинг популярних сайтів за березень 2020 від Kantar

Згідно з даними Kantar CMeter, новинні ресурси та освітні портали для школярів суттєво збільшили свої охоплення у березні. Також українці шукали лікарські ...

ArtOfQuarantine_Cover_1920x180

Шедеври світового живопису закликають протистояти коронавірусу

Міністерство культури та інформаційної політики України підтримало інформаційну кампанію «Мистецтво Карантину», ідея якої належить креативній агенції LOOMA. Надзвичайна ситуація, масова ...

NASA at Home

Ініціатива NASA at Home робить космос ближчим

Ініціатива NASA at Home включає в себе добірку відео, подкастів, електронних книжок і навіть тури у віртуальній та доповненій реальності.

Телеприсутність у музеї: британською галереєю мистецтв розгулюють роботи

Одна з мистецьких галерей Великобританії, схоже, знайшла вихід із нинішньої ситуації, запропонувавши відвідувачам телеприсутність у музеї.